Kefirkowy franczyzowy powiew wiosny

Autor: Redakcja
Data dodania: 20 marca 2012
Kategoria:
Kefirek_Kasinka220

Do małopolskiej sieci sklepów Kefirek dołączyło pięć nowych lokalizacji. Intensywny rozwój sieć zawdzięcza ugruntowanej pozycji marki, która jest rozpoznawalna na lokalnym rynku.

Sklepy spożywcze Kefirek są idealnym miejscem codziennych zakupów dla wszystkich którzy cenią jedzenie świeże i różnorodne. Taki właśnie asortyment znajduje się w każdym z blisko 80 sklepów działających pod szyldem marki w Krakowie i całej Małopolsce.

W ciągu ostatniego miesiąca sieć Kefirek powiększyła się o pięć nowych sklepów. Trzy placówki budowane były od podstaw jako nowe sklepy (Kraków, Kopanka, Pałecznica), dwa kolejne (Nowy Targ, Prandocin) to dobrze prosperujący lokalni liderzy handlu, którzy postanowili kontynuować swoją działalność pod szyldem Kefirka.

Atutem sieci w regionie małopolskim jest dobrze rozpoznawalny szyld. Dodatkowo wizerunek Kefirka wspiera dobrze przestrzegany standard sklepów, oparty na stosunkowo szerokim asortymencie i wysokiej jakości artykułów świeżych.

Kefirek to sieć spożywcza, która rozwija się w Małopolsce. Obecnie skupia 22 sklepy własne i 53 franczyzowe. W tym roku sieć otworzyła już 10 sklepów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram