Kefirek poza Małopolską

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 lipca 2010
Kategoria:

kefirekW połowie lipca otwarta została pierwsza franczyzowa placówka tej sieci na Podhalu. Kefirek chce dalej rozwijać się w miejscowościach turystycznych.

Najnowszy Kefirek został uruchomiony w miejscowości Zubrzyca Górna. Całkowita powierzchnia sklepu wynosi 160 mkw., powierzchnia sprzedaży to 120 mkw. Placówka należy do spółki cywilnej Ignacy Polański.

- Sklepy spożywcze, których posiadamy obecnie czternaście, to tylko część działalności, jaką prowadzi nasza firma. Główna to prowadzenie piekarni, bardzo dobrze znanej w regionie. Potrzebowaliśmy wsparcia przy prowadzeniu detalicznej działalności handlowej w zakresie technologii, warunków handlowych, marketingu, szkoleń itp. Kefirek nam to zapewnia, dzięki czemu możemy bardziej skupić się na naszej podstawowej działalności - powiedział Bogusław Polański, jeden ze współwłaścicieli franczyzowej placówki w Zubrzycy.

Przypomnijmy, że sieć Kefirek działa na bazie firmy Serpol, jednej z największych hurtowni nabiałowo-spożywczych w Małopolsce, dzięki czemu posiada silne zaplecze dystrybucyjne dla swojej sieci. Od maja bieżącego roku Kefirek rozwija się w oparciu franczyzę. I zgodnie z zapowiedziami zarządu, nie ogranicza się tylko od Krakowa i jego okolic, gdzie funkcjonował dotychczas. Zubrzyca zlokalizowana jest bowiem na Podhalu.

- Plany rozwoju naszej sieci na Podhalu przewidują uruchomienie jeszcze w tym roku kilku kolejnych placówek. Wyzwanie jest tym większe, że na tym terenie nasza marka nie jest jeszcze rozpoznawalna - mówi Sławomir Rupikowski, wiceprezes Kefirka. Obecnie sieć liczy ok. 25 sklepów własnych i franczyzowych, w najbliższych miesiącach planowane jest uruchomienie kilkunastu kolejnych placówek.
JCB
Źródło: dla_handlu_logo

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram