Każdy chce wyglądać modnie

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 grudnia 2015
Kategoria:
Foto: Twoja Ubieralnia
Salony odzieżowe Twoja Ubieralnia wyróżnia niszowy produkt w postaci oferty odzieży w niestandardowych rozmiarach (36-56).

Koncept butiku z odzieżą nietypowych rozmiarów pojawił się na rynku ponad pięć lat temu. Dziś w sieci Twoja Ubieralnia działa 10 salonów franczyzowych. Marka planuje dalszą ekspansję w oparciu o franczyzę zachęcając do współpracy stosunkowo niewielkim progiem inwestycyjnym.

– W 2015 roku odnotowaliśmy bardzo dynamiczny rozwój naszej sieci. W kwietniu otworzyliśmy salon franczyzowy w Centrum Handlowym Krokus w Krakowie. Potem kolejne w: Lublinie, Brodnicy, Zawierciu, Rzeszowie oraz Szczytnie. Obecnie nasza sieć liczy 2 punkty własne i 10 franczyzowych. Na początku marca 2016 roku planujemy otwarcie 2 kolejnych punktów franczyzowych – mówi Hubert Kabala, właściciel Twojej Ubieralni.

Salony odzieżowe działające pod tą marką wyróżnia niszowy produkt w postaci oferty odzieży w niestandardowych rozmiarach (36-56).

– Nasz koncept sprawdza się m.in. w bardzo dużych aglomeracjach, w prestiżowych galeriach, które chętnie witają nas w gronie swoich nowych najemców - racji tego, że duże sieci odzieżowe zazwyczaj oferują odzież występującą do 42 rozmiaru. Twoja Ubieralnia uzupełnia ich ofertę – kontynuuje franczyzodawca.

Dodaje, że tak dynamiczny rozwój marka zawdzięcza kilku czynnikom, które pozwoliły jej wyróżnić się. Najważniejsze z nich to: niszowość produktu (odzież damska występująca w dużej gamie rozmiarów). Fakt, że produkt jest w 100% polski (klienci, bardzo pozytywnie się do tego odnoszą) oraz przystępna kwota inwestycji.

– Oferujemy kompleksowe wsparcie wraz z zatowarowaniem lokalu w kwocie 37,9 tys. zł – podsumowuje Hubert Kabala.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram