Kawa i ciastka – nowy cel Subway

Autor: Redakcja
Kategoria:
Kawa i ciastka – nowy cel Subway

Subway otworzył drugi w Polsce bar, w którym oprócz kanapek oferowane są kawa i wyroby piekarnicze. Sieć zapowiada też inwazję na centra biurowe.

Łódzki lokal Subway zajmuje 110 m2 na parterze nowoczesnego, zielonego biurowca przy ulicy Pomorskiej 106. To trzecia – po Manufakturze i ulicy Piotrkowskiej - lokalizacja marki w Łodzi. Jej obecność w centrach biurowych jest naturalnym kierunkiem rozwoju marki.

- Franczyzobiorcy Subway chętnie otwierają swoje lokale w lokalizacjach skupiających w jednym miejscu wiele firm. Subway ze swoją ofertą trafia w potrzeby ludzi, pracujących stacjonarnie, którzy w krótkim czasie chcą zjeść pożywny, zróżnicowany posiłek - mówi Paulina Patelka, agent rozwoju marki.

Restauracja w formacie Subway Cafe jest zaprojektowana tak, by umożliwić klientom szybkie i wygodne zakupy. W ofercie łódzkiego lokalu obok amerykańskich sandwiczy znajdą się także śniadania, większy niż standardowo wybór słodkich wypieków, sałatki oraz napoje, w tym kawa fair trade. W okresie wiosenno-letnim klienci będą mogli skorzystać także z oferty kaw mrożonych. Lokal Subway Green Horizon otwarta jest w dni powszednie od godz. 8:00 do 20:00, a w weekend od 10.00 do 18.00.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram