Kancelarie Kredytowe uruchomiły sprzedaż usług prawnych we franczyzie

Data dodania: 3 lipca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Kancelarie Kredytowe

Rozwinęliśmy proces sprzedaży usług prawnych i księgowych. Dzięki temu rozwiązaniu mamy kompleksową ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych, która oprócz usług finansowych dodaje bardzo wysokiej klasy usługi prawne i księgowe – mówi w rozmowie z nami Piotr Bijański, prezes zarządu Kancelarii Kredytowych.

Szef firmy dodaje, że potencjalny partner nie musi kupować trzech różnych licencji. Otrzymuje wszystko w ramach jednej umowy współpracy. Według wcześniejszych zapowiedzi Piotra Bijańskiego, w tym roku firma Kancelarie Kredytowe planuje podpisać 15 umów franczyzowych.

Odnotowujemy duże zainteresowanie współpracą w systemie franczyzowym. W tym roku chcemy podpisać 15 nowych umów – powiedział nam Piotr Bijański.

Kancelarie Kredytowe specjalizują się w kompleksowym doradztwie kredytowym. Współpracują z największymi bankami i instytucjami finansowymi dostępnymi na polskim rynku. Firma poszukuje do współpracy partnerów, których cechuje przedsiębiorczość, kreatywność i wytrwałość. Jak podkreśla Piotr Bijański, w tym biznesie konieczne są także dobre umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe. Prezes firmy zapewnia, że jeśli ktoś lubi się rozwijać, pracować z ludźmi i interesuje go branża finansowa, to projekt współpracy we franczyzie jest właśnie dla niego.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram