Kancelarie Kredytowe stawiają na franczyzę

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 kwietnia 2014
Kategoria:
Kancelarie Kredytowe

Kancelarie Kredytowe

- Odnotowujemy duże zainteresowanie współpracą w systemie franczyzowym. W tym roku chcemy podpisać 15 nowych umów partnerskich – mówi prezes zarządu Kancelarie Kredytowe Piotr Bijański.

Firma bardzo szybko się rozwija, jednak do tej pory nie promowała systemu franczyzowego. Pomimo tego otrzymuje na bieżąco dużo zapytań od potencjalnych partnerów oraz klientów z całej Polski.

– Spowodowało to, że od nowego roku postanowiliśmy uruchomić na szeroką skalę naszą koncepcję biznesową. W tym roku planujemy nawiązać współpracę z 15 nowymi franczyzobiorcami. Zaczynamy rozwijać model, który jest franczyzą dla każdego. Oznacza to, że nasz partner nie musi posiadać doświadczenia w branży finansowej. Chcemy dać możliwość również osobom przedsiębiorczym z innych branż, które chciałyby uzyskiwać wysokie dochody w segmencie, który jest jednym z najlepiej opłacanych na rynku. Kilkunastotysięczne faktury miesięczne w pierwszym półroczu pracy nie są pojedynczymi przypadkami – opowiada Piotr Bijański.

Wśród cech, które powinni posiadać potencjalni partnerzy wymienia: przedsiębiorczość, kreatywność i wytrwałość. Konieczne są także dobre umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe. Prezes firmy zapewnia, że jeśli ktoś lubi się rozwijać, pracować z ludźmi i interesuje go branża finansowa, to projekt współpracy we franczyzie jest właśnie dla niego. System partnerski został stworzony tak, żeby można było go łatwo wdrożyć. Dużą zaletą jest różnorodność produktów i możliwość obsługi klienta indywidualnego oraz biznesowego.

– Na pierwszej rozmowie w sprawie współpracy oprócz niewątpliwych zalet systemu pokazujemy potencjalnemu franczyzobiorcy zagrożenia i trudności, z jakimi może się spotkać w naszej działalności. Zadajemy wiele pytań, bo chcemy mieć pewność, że naszą firmę reprezentować będzie właściwa osoba. Dopiero kiedy wspólnie uznamy, że dla obu stron współpraca ma sens, rozmawiamy o pozostałych szczegółach – wyjaśnia.

Z badań wynika, że prawie połowa Polaków jest zadłużona. – Oznacza to, że statystycznie, co druga napotkana osoba jest naszym potencjalnym klientem. To daje nam potężny rynek. Konsolidacja i obniżanie miesięcznych zobowiązań kredytowych osób korzystających z usług Kancelarie Kredytowe to jeden z naszych celów. Dodatkowo w najbliższym roku, w związku z oczekiwanym wyższym wzrostem PKB oraz poprawą koniunktury gospodarczej poprawią się też nastroje konsumentów, więc liczba nowych kredytów powinna wzrosnąć – prognozuje Piotr Bijański.

Ofertę franczyzową Kancelarii Kredytowych możecie sprawdzić w naszej bazie systemów.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram