Kancelarie Kredytowe opracowują kolejne koncepcje biznesowe 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Kancelarie Kredytowe

Spółka Kancelarie Kredytowe specjalizująca się w kompleksowym doradztwie kredytowym przygotowuje dwie kolejne koncepcje rozwoju, które zaproponuje franczyzobiorcom.

W ostatnim czasie skupiliśmy się na rozwoju własnych struktur sprzedaży oraz przygotowujemy dwa nowe rozwiązania, które będą dostępne również dla franczyzobiorców. Są to pożyczki z własnych środków oraz innowacyjna ścieżka kariery dla doradców i współpracowników Kancelarii Kredytowych. Aktualnie mamy 1 oddział własny, 1 franczyzowy i 28 partnerskich – mówi w rozmowie z nami Piotr Bijański, prezes zarządu Kancelarii Kredytowych.

To już kolejne rozwiązania, które spółka chce zaproponować swoim partnerom. W lipcu 2014 roku firma rozpoczęła sprzedaż usług prawnych i księgowych. Dzięki temu poszerzyła ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Kancelarie Kredytowe współpracują z największymi bankami i instytucjami finansowymi dostępnymi na polskim rynku. Firma poszukuje do współpracy partnerów, których cechuje przedsiębiorczość, kreatywność i wytrwałość. Jak podkreśla Piotr Bijański, w tym biznesie konieczne są także dobre umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe. 

INK 

Ofertę franczyzową Kancelarii Kredytowych możecie sprawdzić w naszej bazie systemów.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram