Już 15 maja Retail Vision 2013

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 kwietnia 2013
Kategoria:

Rynek handlowy w Polsce nieco spowolnił, co nie oznacza, że nic się nie dzieje. Nadal widać wyraźny trend w rozwoju formatów takich jak: parki handlowe, centra typu convenience czy pasaże handlowe. Inwestorzy i deweloperzy znaleźli niszę – jak bardzo perspektywiczną? 

W dniu 15 maja 2013 w hotelu Intercontinental odbędzie się 14. Konferencja Powierzchni Handlowych Retail Vision.

Zapytamy, czy centrum handlowe może istnieć bez hipermarketu i jaka jest przyszłość operatorów spożywczych? Czy umiemy wyobrazić sobie galerię bez hipermarketu? Jak konsolidacja w tym obszarze wpłynie na cały rynek?

Podejmiemy również kwestie związane ze sprzedażą internetową. Jak radzą sobie sieci modowe on-line? Jak duży jest udział e-commerce w przychodach tych firm? Jakie rozwiązania techniczne najlepiej sprawdzają się w działalności wirtualnego sklepu?

I najważniejsze: jak sprzedaż internetowa wpłynie na czynsze w galeriach handlowych? Jaka jest przyszłość czynszu od obrotów? Jakie są pomysły na zatrzymanie pieniędzy, które wirtualną drogą opuszczają centra handlowe? Chcemy rozpocząć dyskusję o tej sprawie oraz poznać opinię i pomysły deweloperów i najemców.

Rynek jest w nierównowadze – czy to ma przełożenie na relacje między najemcami a zarządcami? Spróbujemy się tego dowiedzieć i porozmawiać o barierach w komunikacji na linii najemca-zarządca.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram