Jest już 175 sklepów Pepco w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 10 grudnia 2009
Kategoria:

Po otwarciu nowych slepów Pepco w Opolu Lubelskim, Łodzi oraz w Piotrkowie Trybunalskim, sieć Pepco liczy 175 sklepów. Do końca roku 2009 firma chce przekroczyć liczbę 180 placówek.

PEPCO to ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych, oferujących artykuły odzieżowe oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku w myśl hasła „Więcej za mniej…codziennie!”.

 

Jest to jedyny tego typu operator niespożywczy w Polsce. PEPCO Poland Sp. z o.o. jest jedną ze spółek, należących do grupy firm holdingu inwestycyjnego Pepkor.

 

PEPCO Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu jest wyłącznym właścicielem wszystkich sklepów sieci, powstających pod marką PEPCO - zarządza istniejącymi sklepami oraz ustala strategię otwarć nowych placówek (w najmowanych przez PEPCO lokalach).

 

W związku z coraz większym zainteresowaniem Polaków sklepami dyskontowymi o profilu niespożywczym, (które od lat rozwijają się bardzo dynamicznie w USA czy krajach Europy Zachodniej), firma PEPCO chce każdego roku powiększać swój udział w rynku, otwierając kolejne placówki sieci. Od samego początku istnienia firmy, plany PEPCO Poland skupiały się na dopasowaniu oferty optymalnej dla polskiego klienta i tworzeniu sklepów niedrogich, samoobsługowych, z lokalizacją w centrach miast lub centrach handlowych, gdzie wraz z sąsiadującymi operatorami spożywczymi PEPCO składa się na kompleksową ofertę handlową. Taki model sklepu zapewnia wygodne zakupy na „każdą kieszeń”, oferując niskie ceny i szeroki asortyment - dla wszystkich.

 

Dzięki ukierunkowaniu na optymalne zarządzanie siecią oraz intensywną ekspansję, firma skutecznie realizuje założone cele strategiczne, dotyczące sprzedaży oraz rozwoju. Model budowy sieci PEPCO został oparty na programie 35-45 otwarć rocznie.

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i upewnij się która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram