Jesienne przyspieszenie w sieci Chata Polska

Autor: Redakcja
Data dodania: 8 października 2014
Kategoria:

W pierwszych dniach października sieć sklepów spożywczych Chata Polska otworzyła dwie kolejne placówki pod swoim logo. Sklep o powierzchni 165 m² stanął w Wałbrzychu, zaś większy obiekt liczący 300 m² w Ustroniu Morskim. 

To kolejne otwarcia w tak krótkim czasie. Wcześniej (pod koniec września br.) swoje drzwi otworzył sklep Chaty Polskiej w Dąbiu, w województwie lubuskim. Mieści  się on w wolnostojącym budynku, przy drodze krajowej 32 prowadzącej do Zielonej Góry. Ponadto, również we wrześniu, Chata Polska rozpoczęła współpracę w standardzie Partner, ze sklepem o powierzchni 76 m², przy rynku głównym w Bledzewie (województwo lubuskie).

Chata Polska to sieć 195 sklepów ogólnospożywczych zbudowana w oparciu o polski kapitał, rozwijająca się od 1997 roku i obecna dziś na terenie pięciu województw. Franczyza Chaty Polskiej występuje w 4 formatach: VIP, Premium, Standard, Partner, dopasowanych do różnych potrzeb. Te modele oparte są o blisko 17 latach doświadczenia we współpracy z właścicielami sklepów.

Osoby zainteresowane współpracą w ramach sieci Chata Polska, zapraszamy do naszej basy systemów franczyzowych.

INK

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram