Jedzenie na wagę wciąż popularne

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Olimp
Olimp uruchomi kolejną restaurację.

Koncept restauracji z jedzeniem na wagę w stałej cenie za 100 g cieszy się popularnością wśród przedsiębiorców myślących o własnym biznesie restauracyjnym - sieć Olimp planuje uruchomić kolejny lokal.

Franczyzowa restauracja z jedzeniem na wagę pojawi się w Olsztynie. Jak poinformowała Grupa Gastromall, właściciel marki Olimp, lokal zostanie otwarty pod koniec tego roku w Centrum Handlowym Aura przy Al. J. Piłsudskiego. Będzie to druga restauracja sieci w tym mieście, pierwsza już działa w Galerii Warmińskiej.

Olimp to jedna z największych sieci gastronomicznych rozwijających się we franczyzie. Zajmuje 12 miejsce na liście 20 największych sieci w raporcie Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych (ARSS) „Franczyza w gastronomii 2016”. Planuje się, że do końca tego roku sieć powiększy się o około 11 nowych restauracji.

O szczegółach współpracy z Grupą Gastromall, właścicielem sieci lokali Olimp można dowiedzieć się odwiedzając naszą bazę systemów franczyzowych. Zapraszamy!

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram