Jedzenie na wagę coraz bardziej popularne

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 stycznia 2016
Kategoria:
Foto: Olimp
Rośnie sieć barów z jedzeniem na wagę.

Miniony rok był bardzo udanym rokiem dla sieci barów serwujących jedzenie na wagę. Na tyle, że pierwszy raz w historii działalności tej marki liczba placówek franczyzowych dorównała liczbie własnych lokali.

Mowa o sieci barów Olimp, która rozwinęła się w segmencie jedzenia na wagę. Izabella Domaradzka, koordynator projektów w Grupie Gastromall powiedziała nam, że dynamika rozwoju sieci lokali w ub.r. była zadowalająca.

Liczba placówek wzrosła do 44, pierwszy raz w naszej historii liczba lokali franczyzowych i własnych jest taka sama. Staliśmy się lubianą i rozpoznawalną marką. Nasz system franczyzowy zyskał uznanie wśród przedsiębiorców zainteresowanych działalnością w gastronomii. Wielu z nich posiada więcej niż jeden lokal pod marką Olimp – opowiada koordynator projektów Grupy Gastromall.

Tylko w pierwszych tygodniach nowego roku firma otworzyliśmy 3 nowe lokale (Olimp New City, Olimp Quattro, Olimp KPT). Pod koniec stycznia sieć liczyła 22 lokale własne i 23 franczyzowe.

W 2016 roku powiększymy sieć naszych restauracji, przy czym koncept Olimp jest nastawiony na rozwój nie tylko ilościowy ale także jakościowy. W tym roku nasi kucharze przejdą szereg szkoleń mistrzowskich, wprowadzamy nowości zarówno w technologii przyrządzania i serwowania jedzenia, jak i nowinki produktowe – zaznacza Izabella Domaradzka.

Należy też dodać, że Olimp to nie jedyna marka Grupy Gastromall. Do portfolio firmy należą też Companeros i Lovit. Grupa rozpoczęła także prace koncepcyjne nad marką własną produktów. Rozszerzenie działalności spółki odbywa się w ramach inicjatywy Krakowski Klaster Gastronomiczny.

Więcej informacji o współpracy z Olimp znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram