Jak założyć własną firmę? Nowe szkolenie internetowe Akademii PARP

Autor: Redakcja
Data dodania: 10 września 2008
Kategoria:

Jeśli jesteś w trakcie zakładania firmy i chcesz zrobić to dobrze, masz okazję nauczyć się tego z nowego szkolenia internetowego Akademii PARP.

Od 1 września 2008 na portalu edukacyjnym pod adresem www.akademiaparp.gov.pl dostępne jest szkolenie on-line „Jak założyć własną firmę”.

Jeśli zatem nie zniechęcają cię biurokratyczne procedury i ilość czasu, jaki trzeba poświęcić na zarejestrowanie działalności gospodarczej, weź udział w szkoleniu. Jest ono adresowane do osób, które są w trakcie zakładania własnego biznesu. W najbliższym czasie udostępnione będzie także dla tych, którzy dopiero planują otworzenie firmy. Przyszli przedsiębiorcy będą mogli skorzystać także z pozostałych dziesięciu szkoleń Akademii PARP.

Uczestnicy szkolenia internetowego Akademii PARP „Jak założyć własną firmę” poznają najważniejsze zagadnienia związane z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej. Nie są to tylko informacje o formalnościach urzędowych, kosztach i ulgach związanych z uruchomieniem firmy, kwestiach doboru formy prawnej - czyli sprawach istotnych w momencie zakładania firmy. Wiele miejsca poświęcono finansom, podatkom, a także zagadnieniom dotyczącym rekrutacji pracowników i form prawnych zatrudnienia. Szkolenie Akademii PARP „Jak założyć własną firmę” pomoże rozwiązać dylematy, pojawiające się już w trakcie prowadzenia działalności. To świetne kompendium wiedzy dla osób, które już część formalności mają za sobą, ale czeka ich jeszcze dużo pracy, zanim własna firma zacznie w pełni funkcjonować.

„Jak założyć własną firmę” to już jedenaste szkolenie internetowe Akademii PARP. Po raz pierwszy, dzięki Akademii PARP, polskie firmy MSP mogą sobie pozwolić na najlepsze szkolenia, które operują przykładami z praktyki biznesowej i są dostosowane do rodzimych realiów gospodarczych. Multimedialne, całkowicie bezpłatne szkolenia on-line zapewniają przedsiębiorcom dostęp do wiedzy biznesowej. Każdy absolwent szkoleń Akademii PARP otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. W szkoleniach internetowych Akademii PARP uczestniczy już prawie 48 tys. właścicieli i pracowników firm z sektora MSP.

Źródło: PARP, PR News
10 września 2008 r.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram