Jak wypłynąć na szerokie wody i nie utonąć?

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 marca 2012
Kategoria:
solar_sklepSieć sklepów odzieżowych Solar zamierza kontynuować podjęte w tym roku działania silnego rozwoju na rynkach zagranicznych.

Marka Solar posiada trzy kanały sprzedaży rozwijane w Polsce i zagranicą. Są to sieć własna, franczyzowa oraz partnerska.

Obecnie kładziemy silny nacisk na rozwój naszej sieci poprzez franczyzę na dwóch rynkach strategicznych, tj. w Rosji i w Niemczech – mówi Małgorzata Zagańska, Koordynator Sieci Zewnętrznej i Franczyzowej. Istniejące jednostki pilotażowe w Niemczech i w Rosji mają bardzo dobrą sprzedaż, co spowodowało, że chcemy na tych rynkach zaistnieć bardziej i mocniej utrwalić się w świadomości konsumentów – dodaje Zagańska.

W tym roku planowane są otwarcia sklepów franczyzowych w Moskwie, Wilnie i Luksemburgu. Do tej pory marka Solar rozwinęła osiem jednostek franczyzowych w Polsce i siedem zagranicą - dwie w Iranie, dwie na Ukrainie, po jednej w Rosji, Belgii i w Niemczech.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram