Jak w domu

Data dodania: 13 grudnia 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Domowe Smaki
Domowe Smaki to nowa franczyza w gastronomii.

„Chcemy, aby każdy mógł poczuć się tu jak w domu - bezpiecznie i przyjaźnie. Ktoś może powiedzieć, że to banalne hasło, ale nam właśnie taki klimat udało się tu osiągnąć” – przekonuje organizator nowego systemu gastronomicznego - Domowe Smaki.

W sieci lokali Domowe Smaki działa obecnie 3 restauracji własnych (2 w Warszawie i 1 we Wrocławiu). Wykorzystując wieloletnie doświadczenie na rynku gastronomicznym spółka Restauracje Krawczyk, która jest właścicielem tej marki zdecydowała się na rozwój sieci poprzez franczyzę.

Koncept restauracyjny Domowe Smaki doskonale pasuje do tzw. food courtów, czyli stref gastronomicznych w centrach handlowych, gdzie po zakupach można wpaść na szybki i smaczny posiłek. Domowe Smaki to także restauracja, która z powodzeniem może funkcjonować np. w biurowcach.

W ramach współpracy franczyzodawca przekazuje partnerom swoje know-how. Zapewnia też kompleksową organizację procesu budowy restauracji - od procedury analizy, weryfikacji i akceptacji lokalizacji, poprzez etap prac projektowych na budowlanych kończąc. Budowa restauracji Domowe Smaki niesie ze sobą koszty w wysokości od 700 tys. zł netto. Korzystając z bazy sprawdzonych dostawców usług i wyposażenia franczyzobiorca do minimum ogranicza czas potrzebny na budowę lokalu, co ma wymierne przełożenie w kosztach inwestycji.

Kolejną korzyścią jest wsparcie reklamowo-marketingowe i dostęp do narzędzi, które aktywizują sprzedaż oferty gastronomicznej zarówno o zasięgu lokalnym, jak i krajowym na taką skalę, że samodzielnie działający przedsiębiorca nie mógłby sobie na nią pozwolić.

W ramach tego systemu franczyzobiorca otrzymuje również dostęp do wiedzy o trendach rynkowych, produktach, narzędziach aktywizacji sprzedaży i podnoszenia własnych kwalifikacji za pośrednictwem szkoleń dla właściciela restauracji i jej personelu.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram