Jak otwierać sklep z przytupem?

Autor: Redakcja
Kategoria:
Chata Polska w Szamotułach

Otwierając nowy sklep czy placówkę, warto zrobić to tak, by wzbudzić maksymalnie duże zainteresowanie przyszłych klientów. W weekend Chata Polska otworzyła kolejne sklepy w Bolewicach i w Szamotułach. Jakie atrakcje przygotowała na start?

Z okazji piątkowego otwarcia Chata Polska w Bolewicach przygotowała wiele niespodzianek i atrakcji dla klientów. W sklepie dostępna była specjalna oferta produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. W dniu otwarcia nie zabrakło również degustacji i atrakcji dla najmłodszych. Uprzejma i pomocna obsługa starała się zaskarbić sympatię mieszkańców Bolewic. 300-metrowy sklep jest komfortowy i przyjazny cenowo.

Uroczyste otwarcie kolejnego sklepu Chaty Polskiej należącej do spółki MMT w Szamotułach, odbyło się w sobotę 29 marca br. o godz. 10:00.

Chata Polska w Bolewicach

W należącym do spółki MMT dobrze zaaranżowanym 550 metrowym sklepie, przy ul. I.Krasickiego 35a w Szamotułach, zakupy można dokonywać codziennie w godz. 6:00 – 22:00, a w niedziele 9:00 – 20:00. Szeroki wybór produktów świeżych m.in. wysokiej jakości wędlin i serów, a na wejściu wizytówka sklepu - wyspa owocowo-warzywna. Atutem jest również stoisko piekarnicze z odpiekiem pieczywa na miejscu. Do gorącego pieczywa, klienci mogą zakupić kurczaki prosto z rożna.

Jako alternatywa dla produktów markowych, na półkach pojawiły się produkty marki własnej „Dobra Nasza” w korzystnej cenie i wysokiej jakości m.in.: makarony, kasze, ryże, liczne słodycze, soki, napoje, olej, konserwy warzywne i owocowe oraz artykuły higieniczne i chemiczne.

W dniu otwarcia poza okazjami cenowymi, zakupy premiowane były nagrodami niespodziankami.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z siecią Chata Polska, sprawdźcie ofertę firmy w naszej bazie systemów franczyowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram