Izrael na talerzu 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: HummusBar w Warszawie

HummusBar, marka promująca zdrowe jedzenie tradycyjnej kuchni izraelskiej rozpoczęła rozwój we franczyzie. Do końca tego roku ma powstać około sześciu punktów franczyzowych.

Mamy jedną restaurację własną oraz dwie franczyzowe. Przygotowujemy kolejną jednostkę franczyzową w okolicach ul. Stawki w Warszawie. Do końca roku chcielibyśmy otworzyć około sześciu barów we franczyzie – mówi nam Paweł Majewski, manager ds. sprzedaży HummusBar.

Dodaje, że firma negocjuje już warunki podjęcia współpracy na zasadzie franczyzy w Krakowie. Marka chciała by też wejść do Łodzi, Wrocławia, Lublina i Poznania.

HummusBar to sieć barów promujących zdrowe jedzenie tradycyjnej kuchni izraelskiej. Jej dewizą jest serwowanie świeżych potraw. Dania na bazie hummusu przygotowywane są codziennie z najświeższych produktów. Pierwsze HummusBary powstały w Warszawie. Oferta barów kierowana jest do osób ceniących dania wegetariańskie i wegańskie, jak również lubiących wybrane potrawy mięsne.

Na sumę inwestycji w lokal składa się kilka elementów, m.in.: opłata licencyjna (do indywidualnego uzgodnienia z franczyzobiorcą), zakup sprzętu (65-75 tys. zł) i koszty adaptacji lokalu, które są zależne od stanu wyjściowego i powierzchni.

Hummus pochodzi ze starożytnego Egiptu, dzięki swoim zaletom szybko zyskał uznanie i obecnie podbija świat – od Indii do Ameryki, Wielkiej Brytanii czy Nowej Zelandii, a teraz dostępny jest w Warszawie. Wytwarzany jest z nasion ciecierzycy pospolitej. Występuje w wielu wariantach, np. jako zimna przekąska spożywana z chlebem pita. Zasadniczymi składnikami są ciecierzyca, ugotowana i utarta, zmiażdżony czosnek, tahini (pasta sezamowa), oliwa i sok z cytryny, przyprawy, niekiedy pietruszka oraz kmin rzymski.

INK

Osoby zainteresowane franczyzą HummusBar zapraszamy do naszej bazy konceptów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram