IWG podpisuje pierwszą umowę franczyzową w Polsce

Data dodania: 6 października 2021
Kategoria:
Inside of Modern coworking office space without people, with chairs, desks, laptops

W nadchodzących pięciu latach, dzięki umowie franczyzowej z L&L Club, na południowo-wschodnich przedmieściach Warszawy pojawi się pięć nowych centrów Regus. IWG, globalny lider w dziedzinie elastycznych przestrzeni biurowych i coworkingowych, w ramach współpracy z L&L Club, planuje ekspansję na te dynamicznie rozwijające się obszary.

Innowacyjna współpraca z L&L Club

W obliczu rosnącego zainteresowania pracą hybrydową i zapotrzebowania na przestrzenie typu flexspace poza centrami miast, IWG nawiązało współpracę z L&L Club. Dzięki tej umowie franczyzowej, IWG planuje rozwijać swoją działalność w takich lokalizacjach jak Ursynów, Wilanów, Piaseczno i Konstancin. L&L Club, znający doskonale lokalny rynek, otrzymuje wyłączne prawa do prowadzenia działalności pod marką Regus w tych dzielnicach.

Historia i ambicje L&L Club

L&L Club, prowadzony przez braci Laskowskich, początkowo skupiał się na rozwoju klubu tenisowego Silva Sport. Po sukcesie w tej dziedzinie, firma rozszerzyła swoją działalność na nieruchomości komercyjne i biurowe pod nazwą Forest Project. Interesując się możliwościami, jakie oferuje IWG w zakresie flexspace, bracia Laskowscy zdecydowali się na ekspansję w tej branży, wybierając model franczyzowy IWG.

Strategia rozwoju franczyzy

Początkowo planując otworzenie jednej placówki flex office, L&L Club po rozmowach z IWG zdecydował się na większą skalę działania, obejmującą pięć lokalizacji. Firma uznała, że samodzielne prowadzenie działalności w obszarze elastycznych biur bez wsparcia specjalistów byłoby trudne. Dzięki współpracy z IWG, L&L Club zyskuje dostęp do wiedzy i narzędzi niezbędnych w tej branży.

Potencjał franczyzy w sektorze flexspace

Model franczyzowy IWG, oferując partnerom możliwość inwestycji z wykorzystaniem know-how lidera rynku, otwiera przed L&L Club nowe perspektywy rozwoju. Dzięki lokalnej wiedzy firmy o południowo-wschodnich dzielnicach Warszawy, L&L Club staje się kluczowym partnerem w rozwijaniu marki Regus na tym obszarze, jak podkreśla Michał Dorszewski z IWG.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design