Internauci wyróżnili Getin Bank 

Autor: Redakcja
Data dodania: 10 listopada 2014
Kategoria:
Foto: Getin Bank 

Foto: Getin Bank 

Getin Bank, budujący sieć placówek m.in. w systemie franczyzowym zdobył pierwsze miejsce w tegorocznej edycji internetowego rankingu jakości obsługi w bankach, przygotowanego przez Ircenter.com. 

Zestawienie zostało oparte na jakościowej analizie spontanicznych wypowiedzi użytkowników mediów społecznościowych. Na zwycięstwo Getin Banku wpłynęły: zdecydowany wzrost liczby pozytywnych opinii na temat oferowanego systemu transakcyjnego oraz wysokie oceny aplikacji Getin Mobile.

W tegorocznym zestawieniu Ircenter.com analizowano opinie na temat banków, opublikowane przez internautów w okresie od września 2013 r. do września 2014 r. Pod uwagę brano dwa kryteria: bezwzględną liczbę pozytywnych wypowiedzi na temat jakości obsługi banków oraz relatywny odsetek pozytywnych opinii na temat każdego z czterech aspektów: tradycyjnej obsługi w placówkach, obsługi infolinii, internetowych systemów transakcyjnych i mobilnych aplikacji bankowych.

Pierwsza pozycja Getin Banku w internetowym rankingu Ircenter.com to już kolejne wyróżnienie w kategorii obsługi klienta i jakości usług w tym roku. Kompetencje w tym obszarze potwierdzają m.in. czołowe miejsca w zestawieniach na najlepszą aplikację mobilną (Money.pl, mobiRANK.pl), bankowych lokat i inwestycji (Comperia.pl), najlepsze konto osobiste (wp.pl), najlepszy kredyt gotówkowy (Totalmoney.pl) czy najlepszy kredyt samochodowy (Totalmoney.pl, eBroker.pl).

INK

Zainteresowanych współpracą w ramach sieci franczyzowej Getin Bank zapraszamy do naszej bazy konceptów biznesowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram