Intermarché wstrzymuje zakupy towarów wyprodukowanych w Rosji i Białorusi

Autor: MK
Kategoria:

Grupa Muszkieterów wyraża solidarność z ludźmi dotkniętymi nieuzasadnioną agresją na Ukrainę. Wyrazem tego wsparcia jest decyzja o rezygnacji z zakupów towarów pochodzących z Rosji i Białorusi.

W związku z najazdem sił rosyjsko-białoruskich na terytorium Ukrainy, Grupa Muszkieterów w geście solidarności z narodem ukraińskim zmienia asortyment dostępny w sklepach Intermarché. 1 marca centrala zakupowa sieci podjęła decyzję o wstrzymaniu zakupu towarów wyprodukowanych na terytorium Federacji Rosyjskiej oraz Republiki Białorusi.

– Cały świat stanął w obliczu decyzji dotyczącej reakcji na agresję rosyjską na Ukrainę. Grupa Muszkieterów stanowczo sprzeciwia się dokonanej inwazji, wspierając Ukraińców w tak trudnym dla nich czasie. Poza zbiórkami prowadzonymi na terenie sklepów sieci oraz wsparciem organizacji pomocowych, centrala zakupowa sieci Intermarché wstrzymuje zakup produktów pochodzenia rosyjskiego i białoruskiego – mówi Tomasz Waligórski, stojący na czele Intermarché.

Poza ograniczeniem oferty produktów centrali zakupowej, Intermarché rekomenduje niezależnym przedsiębiorcom prowadzącym sklepy Intermarché, aby również wstrzymali oni zamawianie kupowanych we własnym zakresie produktów pochodzących z Rosji i Białorusi.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 400 000 zł (kapitał własny, który od początku pracuje na wyniki spółki)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: za koncesję znaku firmowego – składka liczona od obrotu
  • Opłata marketingowa: zakup gazetek, akcje promocyjne np. reklama w TV – według budżetu ustalonego na dany rok

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram