Intensywny rozwój sieci Drzwi i podłogi VOX!

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 marca 2013
Kategoria:
salon3

salon3

Tylko do końca maja br. ogólnopolska sieć Drzwi i podłogi VOX uruchomi aż osiem oddziałów franczyzowych pod swoją marką! W kwietniu do sieci dołączą Płońsk, Łódź i Białystok, w maju natomiast Kraków, Gdańsk, Chełm i Starogard Gdański. 

Każdy z nowo otwieranych salonów to nowocześnie zaprojektowane wnętrza, z największą ofertą drzwi i podłóg na lokalnym rynku. Inspirację znajdą w nich zarówno osoby dopiero urządzające swoje domy jak też projektanci i architekci. Z myślą o nich powstały specjalne stanowiska, wyposażone w próbki materiałów wykończeniowych oraz katalogi, przy którym można spędzić czas z klientem. W salonach można ponadto skorzystać z wielu dodatkowych usług takich jak bezpłatny pomiar, wycena, transport, montaż towaru wykonywany przez certyfikowane ekipy oraz profesjonalne konsultacje architekta wnętrz.

Równie silnie rozwija sieć mniejszych formatów franczyzowych – sklepy Majster Plus. W marcu został otwarty sklep w Kartuzach. Kolejne planowane są  w Gryficach, Wyszogrodzie i Pułtusku. System franczyzowy sieci VOX zapewnia profesjonalną ekspozycję towarów, wsparcie marketingowe oraz dobrą ofertę handlową.

Zasady współpracy jakie oferujemy franczyzobiorcom należą do najlepszych na rynku, choć w dobie kryzysu skrupulatniej dobieramy przyszłych partnerów – mówi Arkadiusz Palus, pełnomocnik ds. rozwoju sieci franczyzowych sieci Vox. – Na pewno przykładamy większą wagę do zdolności finansowej oraz lojalności wobec naszej sieci. Zależy nam ponadto, aby partner handlował również dodatkowym asortymentem, bowiem z doświadczenia wiemy, że bardzo dobrze sprawdza się koncepcja „shop in shop” – dodaje.

Aby dołączyć do systemu franczyzowego Drzwi i podłogi VOX trzeba dysponować min. 250 mkw. powierzchni na biuro sprzedaży i ekspozycję oraz min. 750 mkw. hali magazynowej (może być w innej lokalizacji). Koszt przystosowania lokalu (nie obejmuje prac remontowo-budowlanych i kosztów zakupu licencji) to ok. 75 tys. zł. W przypadku sklepu Majster plus wkład własny to około 40 tys. zł plus niezbędne prace przy dostosowaniu budynku do wymogów sieci.

Obecnie sieć VOX liczy 29 salonów własnych, 17 franczyzowych działających pod marką Drzwi i podłogi VOX oraz 80 sklepów Majster.

Adam Gieras

{loadposition articleBanner}

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram