Insur Invest powiększy sieć placówek partnerskich

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 sierpnia 2014
Kategoria:
Insur Invest powiększy sieć placówek partnerskich; Foto: Insur Invest

Multiagencja Insur Invest, działająca na rynku doradztwa finansowo-ubezpieczeniowego chce otworzyć w tym roku kilkadziesiąt placówek franczyzowych. Zwiększy też liczbę samodzielnych agentów pracujących w terenie. 

Multiagencja jest skoncentrowana na rozwoju sieci placówek partnerskich. Bezpośrednia obsługa klientów przez naszych pracowników prowadzona jest wyłącznie w centrali Insur Invest – mówi nam Remigiusz Szczechowicz, specjalista ds. rozwoju sieci.

Tłumaczy, że w branży ubezpieczeń potrzeba od 1 do1,5 roku, żeby biznes zaczął przynosić wymierne korzyści. Przekonuje jednak, że podejmując współpracę z Insur Invest ten czas można zdecydowanie skrócić.

Nakłady na otwarcie lokalu są minimalne. Jeśli lokal jest przygotowany do obsługi klienta, franczyzodawca nie wymaga wkładu własnego. Dajemy gotowe "know-how" pozwalające uniknąć błędów popełnianych przez osoby samodzielnie próbujące startować z tego typu działalnością. Dostarczamy niezbędne narzędzia do zarządzania sprzedażą i relacjami z klientem – wyjaśnia Remigiusz Szczechowicz. 

Ponadto, firma zapewnia cykl szkoleń przygotowujących do sprzedaży i indywidualne wsparcie merytoryczne. Oferuje też tzw. "pas startowy" pozwalający maksymalizować zyski partnera w początkowym, najtrudniejszym okresie działania na rynku. 

Podstawowe cechy wyróżniające nas na tle innych multiagencji to brak opłat franczyzowych przez okres do 2 lat od podpisania umowy o współpracy. Oferta ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych z pełnym zakresem ubezpieczeń. Atrakcyjny system prowizyjny (brak narzucanych planów sprzedażowych) oraz dostęp do zaawansowanego i intuicyjnego systemu informatycznego – podsumowuje Remigiusz Szczechowicz.

Zainteresowanych współpracą partnerską z Insur Invest, zapraszamy do naszej bazy systemów sieciowych

INK

Pozostałe artykuły - Aktualności

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram