INSIA Europe SE – franczyza pod skrzydłami giganta

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: INSIA

Rynek ubezpieczeń jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się branż w Europie. Biorąc pod uwagę polski rynek wciąż mamy do czynienia z niską świadomością ubezpieczeniową wśród klientów, która przekłada się na wysoki udział polis obowiązkowych w całym rynku ubezpieczeń. 

Stąd wciąż duże zainteresowanie ubezpieczeniami OC komunikacyjnego czy też obowiązkowymi ubezpieczeniami rolnymi, jednak największe pole do wzrostów dotyczy ubezpieczeń dobrowolnych, takich jak ubezpieczenie majątku osób fizycznych i firm, odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania działalności gospodarczej, ubezpieczeń na życie oraz gwarancji ubezpieczeniowych.

INSIA jest jedną ze spółek grupy Marsh & Mc Lennan Companies. Doświadczenia biznesowe grupy (brokerów takich jak np. Marsh czy też Mercer) dotyczą ofertowania i realizacji umów dla dużych podmiotów w ryzykach lokalnych i międzynarodowych. Celem INSIA jest budowanie sieci placówek partnerskich na zasadach franczyzowych, których zadaniem jest docieranie do lokalnych rynków klientów detalicznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. 

Robert Matyjek, Business Development Manager INSIA EU w Polsce: - Od ponad 10 lat skutecznie budujemy sieć partnerską w modelu franczyzowym w Europie. Na tą chwilę współpracuje z nami ponad 1500 pośredników, a łączna ilość placówek franczyzowych INSIA przekroczyła 500 biur. Naszym celem nie jest posiadanie wielu tysięcy współpracowników, ale nastawiamy się na profesjonalistów, dla których kompleksowa działalność w doradztwie oraz sprzedaży ubezpieczeń jest wyborem drogi życiowej i biznesowej. Dlatego dokładnie dobieramy kandydatów sprawdzając ich predyspozycje, doświadczenia biznesowe, jak również potencjał długoletniej współpracy. Dla nich oferujemy szereg narzędzi wsparcia biznesu oraz unikalne warunki współpracy, które gwarantują bezpieczeństwo długoletniej kooperacji.

Robert Matyjek dodaje, że w roku 2015 INSIA będzie kładła nacisk na rozwój dodatkowych narzędzi sprzedażowych oraz wsparcia marketingowego dla partnerów. Ponadto dla INSIA ten rok jest okresem intensywnej rekrutacji partnerów na terenie całej Polski – do końca roku INSIA planuje nawiązać współpracę z 70 nowymi partnerami.

INK 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram