InPost zaprasza do współpracy

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 lipca 2013
Kategoria:

in_postInPost jest pierwszym w Polsce prywatnym operatorem pocztowym posiadającym struktury organizacyjne w całym kraju. Firma jest najpoważniejszym konkurentem rynkowym Poczty Polskiej.

 

Działalność InPost prowadzona jest w oparciu o własną sieć oddziałów oraz placówki agencyjne. Sieć obejmuje obecnie ponad 1000 Punktów Obsługi Klienta InPost w 340 miastach Polski. Do końca 2013 roku firma planuje otworzyć kolejnych 1 700 placówek. Obecnie InPost dostarcza ponad 20 milionów przesyłek miesięcznie.

Oferta InPost skierowana jest do właścicieli punktów sprzedaży towarów i usług. Współpraca polega na pośredniczeniu w sprzedaży usług serwisu pocztowego (czyli znaczków, kopert, obsłudze przesyłek nadawanych i awizowanych) i finansowych.

 

Do rozpoczęcia współpracy nie jest wymagany wkład finansowy. Jedyne koszty wiążą się z dzierżawą terminala z dedykowanym dla InPost oprogramowaniem pocztowym (około 60 zł miesięcznie), który zarazem umożliwia  dodatkowe formy zarobkowania (np. doładowania telefonów)  oraz z jednorazową opłatą przy rozpoczęciu sprzedaży usługi opłat rachunków. Korzyści to m.in. zwiększenie liczby klientów w punkcie franczyzobiorcy oraz wzrost przychodów przy niezmiennym poziomie kosztów stałych.

 

InPost należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl S.A., która notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 roku.

 

(MR)

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram