Innowacyjny koncept franczyzowy z Danii

Data dodania: 25 listopada 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Mobile Workwear
Nowy koncept franczyzowy - Mobilna odzież robocza.

Mascot International poszukuje franczyzobiorców do Mobile Workwear – Mobilna odzież robocza. To nowa franczyza na polskim rynku.

Mascot International, duńska firma rodzinna, która poszukuje franczyzobiorców, którzy będą rozwijać się w ramach konceptu Mobilna odzież robocza.

Jak powiedział nam Peter Postawa, project manager Mobile Workwear to nowa franczyza na polskim rynku.

Firma Mascot International od 1982 roku produkuje odzież roboczą i obuwie ochronne BHP. W ub.r. uruchomiliśmy koncept, w ramach którego realizujemy projekt pokazu i promocji bezpośrednio z samochodu dostawczego pod nazwą Mobile Workwear – mówi Peter Postawa.

Zadaniem franczyzobiorców jest wyszukiwanie i kontakt z firmami w branżach, w których wykorzystuje się odzież i obuwie wysokiej jakości.

Następnie nasi partnerzy będą odwiedzać te firmy w celu prezentacji kolekcji, gdzie pracownicy mogą zobaczyć i przymierzyć odzież i obuwie. Firmy, które zostaną klientami będą zamawiać bezpośrednio odzież roboczą i obuwie w Danii. Towar będzie wysyłany bezpośrednio do firmy z duńskiego magazynu – kontynuuje Peter Postawa.

Obecnie w ramach tego konceptu działa 8 samochodów Mobile Workwear - 6 w Danii i 2 w Anglii. W najbliższym czasie taki samochód pojawi się w Szwecji i kilka we Francji. Planujemy, że w Polsce będą działać 23 samochody – podsumowuje Peter Postawa, project manager Mobile Workwear.
Wymagania jakie stawia franczyzodawca przyszłym partnerom to: podpisanie pięcioletniej odnawialnej umowy franczyzowej, inwestycję w kwocie do 7 tys. euro.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram