Innowacje w branży edukacyjnej docenione

Data dodania: 29 listopada 2022
Kategoria:

Tonia Bochińska, współwłaścicielka szkoły językowej Early Stage, otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie "50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie".

Organizowana przez portal Brief.pl, gala "50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie" co roku docenia przedsiębiorców inwestujących w innowacyjne podejścia i rozwiązania w swojej działalności. Konkurs podkreśla znaczenie inspiracji i konsekwentnego budowania marki.

Wyróżnienie dla współwłaścicielki Early Stage

Tonia Bochińska zajęła 24. miejsce w rankingu, co jest dowodem na kreatywność i innowacyjność w sektorze edukacyjnym. Early Stage, założone z pasji do nauczania i potrzeby rozwoju, stawia na autentyczny kontakt z uczniami i współpracę z zaangażowanymi franczyzobiorcami, metodykami i lektorami.

Szkoła językowa Early Stage, założona w 1993 roku przez Joannę Zarańską, a obecnie prowadzona przez jej córkę, Antoninę Bochińską, wnosi innowacyjne spojrzenie na edukację. Szkoła oferuje autorską metodę nauczania opartą na 12 supermocach, kładąc nacisk na wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży.

Rozwój sieci Early Stage

Obecnie sieć Early Stage liczy ponad 800 szkół w Polsce, z których większość działa w ramach franczyzy. Społeczność szkoły to ponad 1000 lektorów i ambitni metodycy, którzy tworzą nowatorskie materiały edukacyjne. W roku szkolnym 2022/2023 w zajęciach uczestniczy ponad 50 000 uczniów.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 5 000 - 7 000 zł (są to koszty związane z lokalną promocją szkoły – uzależnione od decyzji franczyzobiorcy).
  • Opłata wstępna: Brak – pobieramy tylko kaucję w wysokości 3000 zł. Zwracamy ją w momencie startu pierwszej grupy.
  • Opłata bieżąca: 12-8% przychodu
  • Opłata marketingowa: Brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram