Innowacje w branży edukacyjnej docenione

Autor: MK
Kategoria:

Tonia Bochińska, współwłaścicielka szkoły angielskiego Early Stage, została laureatką XII. edycji konkursu 50. kreatywnych w biznesie. To dowód na przestrzeń do rozwoju kreatywności w branży edukacyjnej.

Gala “50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie” organizowana przez portal Brief.pl to coroczne uhonorowanie przedsiębiorców, którzy stawiają na nieszablonowe rozwiązania i innowacje w swojej działalności. Organizatorzy zwracają uwagę na osoby, które inspirują innych do działania oraz konsekwentnie budują i rozwijają swoją markę.

Kapituła tegorocznej edycji rankingu wyróżniła 24. miejscem Tonię Bochińską, współwłaścicielkę szkoły angielskiego Early Stage. Jak podkreśla laureatka - Early Stage to szkoła, która powstała z pasji do uczenia, potrzeby rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą. Współpracujemy z franczyzobiorcami, metodykami i lektorami, którzy tworzą przestrzeń przyjazną rozwojowi dzieci, doskonalą materiały edukacyjne i stawiają na autentyczny kontakt z uczniem. Kolorowy i pełen wyobraźni świat dzieci napędza nas do działania!

Wyróżnienie jest efektem podejścia nastawionego na kształcenie dzieci i młodzieży na wielu płaszczyznach. Od nauczania języka angielskiego, przez dodatkowe projekty edukacyjne (m.in. o ekologii, cyberbezpieczeństwie czy różnorodności kulturowej), aż po rozwój kompetencji XXI wieku.

Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, która wnosi świeże spojrzenie i innowacje do edukacji dzięki autorskiej metodzie nauczania opartej na 12 supermocach. Pierwsza placówka szkoły została założona w 1993 roku na warszawskim Mokotowie przez Joannę Zarańską. Obecnie firmę prowadzi córka założycielki – Antonina Bochińska.

Early Stage to ponad 800 szkół w całej Polsce – większość z nich jest prowadzona przez franczyzobiorców, których obecnie jest już 150. To także społeczność ponad 1000 zaangażowanych i pełnych pasji lektorów, wspieranych przez grono ambitnych metodyków, tworzących innowacyjne materiały edukacyjne. W roku szkolnym 2022/2023 na zajęcia w Early Stage uczęszcza ponad 50 000 uczniów.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 2 000 - 5 000 zł (są to koszty związane z lokalną promocją szkoły – uzależnione od decyzji franczyzobiorcy)
  • Opłata wstępna: Brak – pobieramy tylko kaucję w wysokości 2000 zł. Zwracamy ją w momencie startu pierwszej grupy.
  • Opłata bieżąca: 12-8% przychodu
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram