Inglot zdobywa kolejny kontynent

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 stycznia 2012
Kategoria:
inglot
W grudniu Inglot otworzył swój salon w Ameryce Południowej.

Firmowe salony polskiej marki Inglot powstają na całym świecie. W grudniu ubiegłgo roku firma uruchomiła 130 salon w Penang w Malezji, a kolejne w Izraelu, Libanie i Argentynie. To ostatnie wydarzenie to kolejny milowy krok w historii firmy, gdyż otwiera jej drogę na kolejny kontynent. Już wcześniej kobiety mogły kupować kosmetyki Inglot w Europie, Australii, Ameryce Północnej, Azji i Afryce. Do tej liczby należy dodać ponad 160 salonów w Polsce.

Firma w bieżącym roku zamierza intensywnie rozwijać swoją sieć sklepów i planuje otworzyć łącznie ponad 300 nowych placówek. Większość nowych lokalizacji przypadnie na rynek polski a 140 sklepów powstanie za granicą.

Firma Inglot powstała ponad 25 lat temu. Została założona przez Wojciecha Inglota, chemika związanego z firmą farmaceutyczną. Obecnie swoje salony ma w całej Polsce, m.in. w warszawskiej galerii handlowej Złote Tarasy, krakowskiej Galerii Kazimierz, częstochowskiej Galerii Jurajskiej, gdańskiej Galerii Bałtyckiej, Centrum Handlowym Karolinka w Opolu czy koszalińskim Centrum Handlowym Atrium.

Inglot jest marką, która kieruje swoją ofertę przede wszystkim dla kobiet. W portfolio firmy znajduje się przede wszystkim szeroki asortyment kosmetyków kolorowych m.in. szminki, tusze do rzęs, pomadki, lakiery i wiele innych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram