Inglot: Będą otwarcia w centrach handlowych

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 marca 2013
Kategoria:
inglot

inglot

Inglot, producent kosmetyków do makijażu, planuje dalszą ekspansję swoich salonów w oparciu o duże centra handlowe. Firma stawia m. in. na franczyzę. 

Do końca 2013 roku firma Inglot planuje otwarcia swoich salonów w Centrum Handlowym Wzgórze w Gdyni, w Galerii Katowickiej, w Centrum Handlowym Poznań City Center, w Galerii Bronowice w Krakowie. Prowadzone są także rozmowy z Centrum Ptak Outlet w Rzgowie, z Galerią Solną w Inowrocławiu, a także CH-R Sukcesja w Łodzi, CH Tarasy Zamkowe w Lublinie oraz CH Forum Radunia w Gdańsku.

Od początku roku sieć powiększyła się o dwa stoiska franczyzowe w CH Factory Annopol Warszawa oraz Galerii Veneda w Łomży. Trwają prace nad otwarciem kolejnej wyspy prowadzonej przez franczyzobiorcę – otwarcie planowane jest na koniec kwietnia w Galerii Centrum Ostróda.

Obecnie firma Inglot posiada blisko 400 salonów i stoisk na całym świecie. Średnia powierzchnia salonów to 60-80 mkw., a wysp 10 mkw.

Firma Inglot została założona w roku 1983 przez Wojciecha Inglota absolwenta Wydziału Chemii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Początkowo firma tylko produkowała kosmetyki. Rok 2001 przyniósł otwarcie pierwszego stoiska firmowego Inglot we Wrocławiu. Międzynarodowa ekspansja rozpoczęła się w roku 2006, kiedy Inglot otworzył pierwszy franczyzowy salon w Montrealu.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram