Imaginarium zakorzenia się w Polsce  

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Imaginarium

Ambasador Królestwa Hiszpanii Agustín Núñez Martínez oraz Félix Tena, pomysłodawca, założyciel i prezydent Imaginarium, jednej z największych na świecie sieci sklepów z zabawkami,  zainaugurowali pierwszy concept shop w warszawskiej Arkadii. 

Wierzę, że w niedługim czasie zabawki Imaginarium zaskarbią sobie sympatię zarówno dzieci, jak i rodziców – podkreślała podczas otwarcia Agnieszka Tomasiak, współwłaścicielka sklepu.

Portal wejściowy, składający się z oddzielnego wejścia dla dzieci i dorosłych, to znak firmowy hiszpańskiej marki. Podobnie jak fragmenty ścian imitujące tradycyjną tablicę, po której można pisać kredą. Pracownicy wykorzystują je do informowania o promocjach i specjalnych okazjach.

Według koncepcji firmy, dziecko jest królem. Małym królem, który może przejść, znanymi na całym świecie, małymi drzwiami do świata zabawek Imaginarium – powiedział ambasador Hiszpanii Agustín Núñez Martínez.

Zabawki Imaginarium dostępne są w ponad 400 tradycyjnych sklepach i 1500 punktach sprzedaży w 26 krajach na czterech kontynentach. Marka założona przez Félixa Tenę w 1992 roku w Saragossie, konsekwentnie stawia na podkreślanie roli zabawek w kontekście prawidłowego rozwoju, edukacji i wychowania dzieci.

Cieszymy się, że zabawki, ale przede wszystkim wartości które chcemy dzięki nim przekazywać, są już dostępne w Polsce. Długo czekaliśmy żeby pojawić się nad Wisłą. Z punktu widzenia rozwoju firmy, Polska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem – podkreślał Félix Tena.

Sklep w Arkadii jest jedną z dwóch pierwszych lokalizacji w Polsce. Druga dostępna jest w warszawskim centrum handlowym Sadyba Best Mall. Właścicielki sklepów - Agnieszka Tomasiak i Veneta Petkova - podkreślają jednak, że w ciągu najbliższych trzech lat planują otworzyć do 15 nowych lokalizacji (10 własnych i 5 działających na zasadach franczyzy).

INK

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i upewnij się która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram