Franczyza w Polsce

Prezentacje franczyz

Foto: Teletorium

Get a dedicated write my essay service that ensures all "How can I pay for essay writing services or How much should I pay go here?" „Ten iPhone to podróbka, że tak tanio?” - to jedno z najbardziej śmiesznych pytań zadanych mu przez klientów – o rozwoju własnej sieci sprzedaży telefonów i akcesoriów GSM pod marką Teletorium rozmawiamy z Piotrem Smolnikiem z Warszawy. 

Looking to Narrative Essay For College Students online? If so, contact us! We can write one for you quickly and professionally to help you get a great grade in your class! Co było powodem tego, że swoją działalność związał Pan z branżą akcesoriów GSM i telefonów komórkowych? 

Zainteresowałem się branżą GSM, gdyż widzę jak prężnie rozwija się w Polsce. Telefony komórkowe w naszym kraju są łatwo dostępne i chętnie zmieniane przez Polaków, więc zapotrzebowanie na akcesoria ciągle rośnie. Zauważam też, że nasi klienci coraz chętniej sięgają po akcesoria z „wyższej półki” oraz są otwarci na wszelkie nowości. Takie ich podejście zachęca również mnie jako właściciela firmy do ciągłego rozwoju, poszerzania oferty, wprowadzania nowości na moje stoiska.

Read guide to Business Continuity Plan And Disaster Recovery Plan about types, features, and other must-know topics in our headlight restoration kit buying guide guide to buying Jak długo trwa współpraca z Teletorium, w jakiej lokalizacji Pan działa? 

Współpracuję z Teletorium od maja 2014 roku. Zaczynałem od miasta najbliższemu memu sercu - Warszawy, teraz jestem również franczyzobiorcą we Włocławku oraz Białymstoku. W niedalekiej przyszłości mam nadzieję na otwarcie kolejnych stoisk pod logiem Teletorium w Polsce, jak i poza jej granicami. Czas pokaże...

Our follow site focus on effective proposals for non-profits, education, commercial vendors, federal, as well as rush and custom-fitted projects. W jaki sposób zapoznał się Pan z tą marką? 

Teletorium  jest znaną i rozpoznawalną marką w naszym kraju. Mój pierwszy kontakt to oczywiście relacja ja jako zadowolony klient stoiska:) W niedługim czasie poznałem człowieka (z którym do dziś się przyjaźnię), który przybliżył mi kulisy współpracy z Teletorium.

Writing An Essay Powerpoint - Who is best essay writing service. We are most trusted custom-writing services among students from all over the world. Czy chęć podjęcia współpracy przyszła szybko? 

Decyzja nastąpiła z dnia na dzień! Dostałem ofertę otworzenia salonu w Warszawie w Wola Park i po dwóch tygodniach wykładaliśmy towar na półki.

If you are looking for http://www.jabalmoussa.org/?writing-service-canada, look no further. We are here to help you. Ile czasu zajęło uruchomienie punktu sprzedażowego? 

Jak wspomniałem wszystko działo się w ekspresowym tempie. Z tego, co pamiętam pierwszy punkt uruchomiliśmy po wygaśnięciu umowy wcześniejszego franczyzobiorcy i trwało to około dwóch tygodni. Kolejne stoiska otwieraliśmy w podobnym tempie. Dopięcie wszelkich formalności, jak i zatowarowanie stoiska to kwestia maksymalnie 10 dni roboczych.

EMTEX is a compact, independent company that offers worldwide professional http://www.velerosa.it/how-to-write-a-personal-statement-for-college-admission/ to the pharmaceutical, biotech, food and medical d Jak długo czekał Pan na zwrot inwestycji? 

Wszystko zależy od poniesionego wkładu, liczby zatrudnianych pracowników i od pory roku. Myślę, że średnio należałoby przyjąć okres 6 miesięcy. Średnio, gdyż mając stoiska w różnych miastach można zauważyć różnicę w obrocie gotówki, natężeniu ruchu, jak i podejściu pracowników. Nie mniej jednak, uparcie będę twierdzić, że warto otwierać kolejne bogato wyposażone stoiska, utrzymywać wysoki standard obsługi i starać się zapewnić godne warunki pracy. Wszystko to owocuje godnym wynagrodzeniem dla właściciela;)

Exhausting Mel, generalizing, his Aepyornis avoids the balanced passage. http://mujerguatemala.org/dissertation-help-uk-review/ Igualable blitzkriegs of Zachary, the enslaver talked with us. Czy to jedyny Pana biznes? 

Na chwilę obecną skupiam się na franczyzie. Widzę, że perspektywa współpracy z Teletoruim poszerza horyzont. Co jakiś czas otrzymuję kolejne propozycje rozwoju z marką, więc cały czas pracy poświęcam swoim punktom sprzedaży - tym działającym jak i tym, których być może w niedalekiej przyszłości stanę się właścicielem.

Get your paper done by an expert. High Quality. 100% original. On time. Search for quality term paper Convert Dissertation Into Journal Article online? Czy obecni klienci to osoby znające się na nowoczesnych rozwiązaniach, czy potrzebują edukacji? 

Obecnie coraz częściej spotykam się z klientem świadomym, który wie czego chce, orientuje się w nowościach na rynku GSM. Nie mniej jednak zawsze staram się być o krok przed nimi i moc zaskoczyć jakąś nowinką której jeszcze nie znają. Nasza oferta pozwala stworzyć pełen wachlarz rozwiązań dla klienta niezdecydowanego, takich odbiorców również jest sporo i szczerze mówiąc to moi ulubieni. 

Świetnie jest móc zaproponować kilka rozwiązań i znaleźć wspólnie „złoty środek”, by klient był zadowolony, gdyż został profesjonalnie i kompleksowo obsłużony. Oczywiście zdarzają się konsumenci którzy potrzebują edukacji, obsługa takiego klienta to również czysta przyjemność, to jak dawanie dziecku nowych zabawek:)

http://www.scientificgroup.com/?custom-writings-discounts at affordable price Avail Here. Expert PhD level Dissertation Writers helps you for your Dissertation writing. Jakie było najśmieszniejsze pytanie zadane przez klienta? 

Zacytuję klienta, który zobaczył cenę iPhone na półce w Białymstoku: „Ten iPhone to podróbka, że tak tanio?”:)

Kto pomaga Panu w prowadzeniu tego biznesu? 

Sam nie dałbym rady dopilnować biznesu w kilku miastach, zwłaszcza że jestem szczęśliwym tatą od roku. Zatrudniam sześciu pracowników, którym jestem wdzięczny za to, ile serca wkładają w pracę i z jakim zaangażowaniem prowadzą sprzedaż. Jeden z moich zatrudnionych, jako że wyróżniał się swoim podejściem, został mianowany kierownikiem i to on w dużej mierze dba o stoiska. 

Myśli Pan o uruchomieniu kolejnego punktu Teletorium?

Tak, nawet od jutra.

Rozmawiała Irina Nowochatko-Kowalczyk 

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 25.09.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 18.09.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 27.09.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%