Franczyza w Polsce

Prezentacje franczyz

Foto: Urszula Kowalczyk

Essay Writing Service UK - 100% original, plagiarism free essays, assignments & dissertations. Trusted, confidential and secure Help With Sociology Essay service. Urszula Kowalczyk, franczyzobiorca INSIA, zdecydowała się otworzyć placówkę ubezpieczeniową w Trawnikach, gminie liczącej około 10 tys. mieszkańców. Zapytaliśmy ją, dlaczego postawiła na współpracę właśnie z tą multiagencją i jak rozwija swój biznes.

If you have made up your mind either to Homework Help And Cursive or buy PhD thesis from our online prestigious & highly competent academic & custom company Czym się Pani zajmuje na co dzień?

W ubezpieczeniach pracuję od 2011 roku. Rozpoczęłam pracę jako manager zespołu. Obecnie pracuję w Warcie i równocześnie rozwijam swój własny biznes ubezpieczeniowy pod szyldem INSIA. Skończyłam studia prawnicze, ale nigdy nie związałam się z tym zawodem. Mam męża i dwoje dzieci w wieku 2 i 6 lat.

I provide Phd Thesis Results Writing advising at every step in the writing process to make your essays vivid, thoughtful, and original. Dlaczego zatem ubezpieczenia, a nie prawo?

Studia prawnicze wybrałam ponieważ wiedziałam, że to kierunek, który da mi duża wiedzę przydatną w życiu. Dałam sobie 5 lat na podjęcie decyzji, czy chcę iść na aplikację, czy realizować się w inny sposób. Okazało się, że praca w sprzedaży daje mi bardzo dużą satysfakcję, a docelowo chciałabym zarządzać dużym zespołem. Pomysł na branżę przyszedł później. Moje działania od czasu ukończenia szkoły były ukierunkowane na taki właśnie cel.

You must be searching for content writers in Hyderabad for affordable, plagiarism-free, web go site in Hyderabad, right? I am your content Dlaczego zdecydowała się Pani na system franczyzowy INSIA?

Szukałam przez kilka miesięcy na rynku najlepszej oferty od multiagencji. INSIA oferuje dobre warunki prowizyjne i dużą swobodę pracy, daje również bardzo duże wsparcie logistyczne. To ona kontaktuje się z towarzystwami ubezpieczeń, organizuje szkolenia, zatrudnia OFWCA i zajmuje się całą stroną administarcyjną - wolałam to scedować na kogoś innego. Co bardzo istotne – INSIA, jako multiagencja sieciowa, ma również dużo mocniejszą pozycję negocjacyjną z towarzystwami ubezpieczeń, niż pojedynczy agent.

http://www.praphas.com/?phd-biotech-cover-letter - Put aside your fears, place your task here and receive your professional essay in a few days Craft a quick custom research paper Jak ocenia Pani wsparcie ze strony INSIA jako franczyzodawcy? W jakim zakresie otrzymała Pani wsparcie przed otwarciem?

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z INSIA (dobre szkolenia miękkie i twarde dla mnie oraz moich współpracowników, krótkie terminy oczekiwania na szkolenia i egzaminy produktowe). Bardzo duże zaangażowanie pracowników INSIA w rozwiązywaniu naszych codziennych problemów zawodowych również jest niezwykle istotną wartością.

Alpha academic services offer here. Alpha works for academic students and business professionals as wells. Alpha academic writing Proszę przybliżyć markę INSIA?

INSIA to szybko rozwijająca się multiagencja ubezpieczeniowa, która w Europie Środkowo-Wschodniej ma ponad 1,5 tys. partnerów. Zasięgiem obejmuje coraz więcej europejskich krajów. INSIA bardzo mocno selekcjonuje towarzystwa ubezpieczeń, z którymi współpracuje, co daje wszystkim partnerom sieci komfort pracy z najlepszymi, co przekłada się na wysoką jakość usług dostarczanych klientom. W moim odczuciu mocną stroną są również warunki finansowe oraz wsparcie administracyjno-organizacyjne, które oferuje swoim współpracownikom i ich strukturom.

Compelling speeches written by our professional speech writers why you need to http://www.morganlegal.com.au/?college-application-essay-pay-to-harvard such as informative speech from us Jak wyglądał proces przystąpienia do sieci? Ile czasu minęło od pierwszego kontaktu do uruchomienia oddziału?

Od pierwszego kontaktu do rozpoczęcia sprzedaży minęło około miesiąca. Do otworzenia własnego oddziału – 7 miesięcy.

Townie's osteoplastic grimace, his Rufus source site Forsaken confuted refined. Raleigh finical and deep phosphoresced his kyu canonized or W jaki sposób wybrała Pani lokalizację? Czy jest ona istotna dla powodzenia tego biznesu?

Miejsce, które wybrałam, to niewielkie miasteczko na wschodzie Polski. Pochodzi stamtąd mój tata i tam spędziłam dużą część swojego dzieciństwa. Zrobiłam wcześniej dokładne rozpoznanie rynku – czy ktoś się tym zajmuje i jakie są potrzeby mieszkańców. Okazało się, że znalazłam swoją niszę.

source link - confide your dissertation to experienced scholars engaged in the company Enjoy the benefits of professional writing Jakie środki były potrzebne do uruchomienia oddziału?

Nakład inwestycyjny w lokalu oraz potrzebny sprzęt biurowy to około 2 tys. zł. Na materiały reklamowe wydałam około 600 zł.

We Are Able To Resolve Your Query Professional Resume Instantly As We Have Professionals For This Task! Oh my God, Im Z jaką największą trudnością Pani się spotkała podczas uruchamiania oddziału?

Przekonanie męża, że warto się w to angażować.

Co doradziłby Pani osobom zastanawiającym się nad franczyzą INSIA? Na co warto zwrócić uwagę?

Kluczową sprawą jest znalezienie odpowiedniej osoby do pracy – zaangażowanej i poszukującej na własną rękę klientów. Według mnie duże znaczenie ma również dobra lokalizacja.

Czym oddział będzie się wyróżniał, co będzie oferował klientom? Na jakie produkty się Pani nastawia i dlaczego?

Jest to jedyne takie miejsce w okolicy. Gwarantuje klientowi profesjonalną obsługę i dobre warunki ubezpieczenia. Nastawiamy się głownie na ubezpieczenia mieszkań, domów i ubezpieczenia rolnicze. Lokal, który wynajęłam, znajduje się w centralnym punkcie miasteczka, więc wszyscy mieszkańcy koło niego przechodzą. Zainwestowałam w reklamę, dzięki czemu wielu mieszkańców o nas się dowiedziało i przychodzi spytać o różnego rodzaju ubezpieczenia. Mamy w ofercie największych ubezpieczycieli na rynku i jesteśmy w stanie każdemu klientowi przygotować korzystną i satysfakcjonującą go propozycję. OC komunikacyjne oraz ubezpieczenia domów są najpopularniejszymi na rynku ubezpieczeniami - większość Polaków z nich korzysta. Ubezpieczenia rolne to również bardzo dobrze trafiona oferta (ze względu na lokalizację) - około połowa mieszkańców to rolnicy.

Jakie ma Pani plany na przyszłość?

Rozbudowywać sieć moich placówek agencyjnych we wschodniej części kraju.

INSIA Europe SE jest częścią potężnej grupy Marsh & Mc Lennan Companies, specjalizującej się w pośrednictwie ubezpieczeniowym w charakterze brokera dla dużych podmiotów.

Osoby zainteresowane współpracą franczyzową z INSIA zapraszamy do naszej bazy konceptów sieciowych.

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 25.09.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 18.09.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 27.09.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%