Franczyza w Polsce

Prezentacje franczyz

Opublikowano: 14 kwiecień 2015

Foto: Łukasz Żabicki, franczyzobiorca PÓŁNOC Nieruchomości

research paper layout help Nieruchomości nie są łatwą branżą. W Polsce ciężko jest znaleźć specjalistę w każdym zawodzie. Jest też ciężko pozyskać i współpracować z dobrym doradcą ds. nieruchomości, ale nie niemożliwe – o specyfice pracy doradcy opowiada Łukasz Żabicki, franczyzobiorca PÓŁNOC Nieruchomości. 

http://narm.web-flair.com/how-to-write-a-good-application-essay-essay/ Z jakim doświadczeniem przyszedł Pan do branży nieruchomości?

Na stałe z branżą nieruchomości związałem się w 2009 roku. W tamtym czasie posiadałem spore doświadczenie w handlu i wykształcenie, które ułatwiło mi start. Skończyłem studia prawnicze i nie miałem problemu z teorią.

enter Od jak dawno jest Pan w strukturach tej sieci?

Swoją przygodę z nieruchomościami zacząłem wraz z Północ Nieruchomości w 2009 roku, ponieważ stwierdziłem, że bardzo ciężko będzie wystartować samemu i nie myliłem się. Franczyza dała mi duże wsparcie i inne spojrzenie na zawód doradcy nieruchomości.

Custom Resume Writers Brisbane Co się zmieniło w Pana pracy od momentu deregulacji zawodu pośrednika?

Nic. Biur konkurencji jest tyle samo ile było. Jedne się otwierają inne zamykają. To klienci dokonują wyboru danego biura a nie deregulacja. Jak się świadczy usługi na wysokim poziomie to klient wychodzi zadowolony i poleca nas dalej jak w każdym innym zawodzie.

Czy łatwo jest pozyskać nowe osoby do współpracy?

To jest ciekawe pytanie. Kiedyś przeczytałem, że w kraju takim jak Polska z dwucyfrowym bezrobociem jest ciężko znaleźć specjalistę w każdym zawodzie i to jest prawda. Jest ciężko pozyskać i współpracować z dobrym doradcą ds. nieruchomości, ale nie niemożliwe.

http://www.sbdesign.gr/?order-resume-online-xbox-one Co jest najtrudniejsze w tej branży?

Nieruchomości nie są łatwą branżą. Dla naszych klientów często są to bardzo trudne decyzje, gdyż zmienia się całe ich dotychczasowe życie. Do tego dochodzą czasami skomplikowane sytuacje prawne i sprzedaż wisi na włosku. Ale jeśli wyznaczymy sobie cel i chcemy się uczyć i rozwijać to wszystko jest do przejścia. Branża niełatwa, ale daje dużo satysfakcji. 

http://www.fondodigarantia.com/wordpress/credit-union-essay-people-helping-people/ Prowizje agencji nieruchomości są wysokie. Czy to nie odstrasza wielu potencjalnych klientów, którzy sprzedają nieruchomość bezpośrednio?

My nie narzucamy klientom, żadnych prowizji! Umawiamy się na spotkanie, przedstawiamy zakres naszych usług i wspólnie ustalamy nasze wynagrodzenie. To od klienta zależy, czy chce dostać usługę i doradztwo w zakresie PREMIUM czy na poziomie podstawowym. U nas jest jak w każdej innej branży - jedni sami remontują mieszkanie, inni zlecają to firmie remontowej, jedni sami naprawiają samochód, inni jadą do serwisu.

Czy zainwestuje Pan w kolejne oddziały?

Cały czas się nad tym zastanawiam i mam takie plany. Obecnie wciąż rozwijam swój oddział w Częstochowie i pracujemy nad tym, aby świadczyć usługi doradcze na coraz wyższym poziomie.

Rozmawiała Irina Nowochatko-Kowalczyk

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 11.04.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 05.04.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 18.04.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Co Cię powstrzymuje przed zakupem licencji franczyzowej?

59.2%
6.6%
1.3%
1.3%
27.6%