Franczyza w Polsce

Prezentacje franczyz

Opublikowano: 14 kwiecień 2015

Foto: Łukasz Żabicki, franczyzobiorca PÓŁNOC Nieruchomości

Haven't you time for academic writing? go here online at PapersOwl. 24/7 Support, 100% Plagiarism Free, Full Confidentiality you get here. Nieruchomości nie są łatwą branżą. W Polsce ciężko jest znaleźć specjalistę w każdym zawodzie. Jest też ciężko pozyskać i współpracować z dobrym doradcą ds. nieruchomości, ale nie niemożliwe – o specyfice pracy doradcy opowiada Łukasz Żabicki, franczyzobiorca PÓŁNOC Nieruchomości. 

Only enter can promise you top grades for the best essays. Trust our professional writers to make it all look simple. Z jakim doświadczeniem przyszedł Pan do branży nieruchomości?

Na stałe z branżą nieruchomości związałem się w 2009 roku. W tamtym czasie posiadałem spore doświadczenie w handlu i wykształcenie, które ułatwiło mi start. Skończyłem studia prawnicze i nie miałem problemu z teorią.

Get custom watch and live a free from troubles academic life. We have professional assignment writers and top researchers to deliver 100% original Od jak dawno jest Pan w strukturach tej sieci?

Swoją przygodę z nieruchomościami zacząłem wraz z Północ Nieruchomości w 2009 roku, ponieważ stwierdziłem, że bardzo ciężko będzie wystartować samemu i nie myliłem się. Franczyza dała mi duże wsparcie i inne spojrzenie na zawód doradcy nieruchomości.

Get professional dissertation writing help online at BuyDissertation.net. http://inmobiliariacarreggio.com/dissertation-editors-minneapolis/ online with 50% discount! Prices start from per page. Co się zmieniło w Pana pracy od momentu deregulacji zawodu pośrednika?

Nic. Biur konkurencji jest tyle samo ile było. Jedne się otwierają inne zamykają. To klienci dokonują wyboru danego biura a nie deregulacja. Jak się świadczy usługi na wysokim poziomie to klient wychodzi zadowolony i poleca nas dalej jak w każdym innym zawodzie.

Browse Community Services Scholarship Essays and connect with a professional American writer in ten minutes. Free revisions, 24/7 support and 700+ customer reviews. Czy łatwo jest pozyskać nowe osoby do współpracy?

To jest ciekawe pytanie. Kiedyś przeczytałem, że w kraju takim jak Polska z dwucyfrowym bezrobociem jest ciężko znaleźć specjalistę w każdym zawodzie i to jest prawda. Jest ciężko pozyskać i współpracować z dobrym doradcą ds. nieruchomości, ale nie niemożliwe.

http://www.vibrantmedia.co.za/en/?posting-your-college-essay-online and youll get excellent results with no efforts. Our professors do papers for money. We also provide papers for sale at any subject. Co jest najtrudniejsze w tej branży?

Nieruchomości nie są łatwą branżą. Dla naszych klientów często są to bardzo trudne decyzje, gdyż zmienia się całe ich dotychczasowe życie. Do tego dochodzą czasami skomplikowane sytuacje prawne i sprzedaż wisi na włosku. Ale jeśli wyznaczymy sobie cel i chcemy się uczyć i rozwijać to wszystko jest do przejścia. Branża niełatwa, ale daje dużo satysfakcji. 

As all students can agree, there aren't enough hours in the day. Did you know that you can Thesis Write Up online to save time? It's true! Hire PhDs Prowizje agencji nieruchomości są wysokie. Czy to nie odstrasza wielu potencjalnych klientów, którzy sprzedają nieruchomość bezpośrednio?

My nie narzucamy klientom, żadnych prowizji! Umawiamy się na spotkanie, przedstawiamy zakres naszych usług i wspólnie ustalamy nasze wynagrodzenie. To od klienta zależy, czy chce dostać usługę i doradztwo w zakresie PREMIUM czy na poziomie podstawowym. U nas jest jak w każdej innej branży - jedni sami remontują mieszkanie, inni zlecają to firmie remontowej, jedni sami naprawiają samochód, inni jadą do serwisu.

Homework Helper Mcgraw Hill UK and Get Customised Help. What was your reason to become a lawyer? Did you want to bring justice? Protect the environment? Punish the rich Czy zainwestuje Pan w kolejne oddziały?

Cały czas się nad tym zastanawiam i mam takie plany. Obecnie wciąż rozwijam swój oddział w Częstochowie i pracujemy nad tym, aby świadczyć usługi doradcze na coraz wyższym poziomie.

Rozmawiała Irina Nowochatko-Kowalczyk

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 25.09.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 18.09.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 27.09.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%