Franczyza w Polsce

Prezentacje franczyz

Opublikowano: 23 marzec 2015

Foto: Getin Bank

Alpha source url provides you the best in class, plagiarism free and value for money Creative Writing at your convenient time from experts. Pierwszy oddział franczyzowy otworzyła w październiku 2012 roku w Wadowicach. W kolejnych latach zdecydowała się na uruchomienie placówek w Bochni i Limanowej. Obecnie zarządza 3 oddziałami franczyzowymi. Łatwiej jest rozpocząć prowadzenie biznesu osobom, które były związane z bankowością – o rozwoju sieci oddziałów bankowych opowiada Magdalena Soska, właścicielka placówek franczyzowych Getin Banku.

Essaylions.com Provides Digital Image Processing Research Papers Help, CPM homework service, Math, CC courses, Geometry, Algebra, CC Integrated Calculus. Z jakim doświadczeniem przyszła Pani do sektora bankowego?

Pracę w banku rozpoczęłam w 2004 roku. Byłam wtedy w trakcie studiów i nie miałam jeszcze doświadczenia. Moja kariera potoczyła się bardzo szybko. Już w 2005 roku zarządzałam  oddziałem, a w 2006 roku awansowałam na stanowisko dyrektora strefy i podlegało mi 11 oddziałów.

Seeking for http://www.eumed-ict.eu/?high-school-online-homework-help? That's great! Check out the most reliable essay writing service EssayOnTime You can decide which writer will create Ile czasu trwało przygotowanie do otwarcia oddziałów franczyzowych?

Oddziały w Wadowicach i Bochni przejęłam od wcześniejszych właścicieli. Formalności udało się załatwić w trakcie 2 miesięcy. W Limanowej otwierałam nowy oddział franczyzowy Getin Banku, pierwszy w tej miejscowości. Wszystkie prace związane z uruchomieniem placówki trwały 2 miesiące, licząc od czasu znalezienia odpowiedniego lokalu.

http://statstuff.com/?help-writing-an-essay-introduction - Order the necessary essay here and forget about your fears Let us take care of your Bachelor or Master Thesis. professional Po jakim czasie placówka zaczęła generować zysk, zarabiać?

W moim przypadku po około 3 miesiącach funkcjonowania oddziału przychody były wyższe niż koszty.

Offering professional High School Homework Help Chat from top rated essay writers of Australia. Buy your custom essay online from a reputable writing service! Co skłoniło Pani do pracy w sektorze bankowym?

Od kiedy pamiętam chciałam pracować w bankowości. To była moja pierwsza praca i po 11 latach nadal chcę pracować w tej branży. Mam satysfakcje z tego, co robię i pomimo upływu lat nie czuję się wypalona zawodowo.

Make sure your CV says good things about who you are! Professional Dissertation Sur La Culture Gnrale from the US-based accredited writers. Co jest najtrudniejsze w tym biznesie?

Bankowość rozwija się bardzo dynamicznie, stale wprowadzamy nowe produkty i usługi, zmieniamy podejście do obsługi klienta. Dlatego praca w tej branży wymaga ciągłej gotowości na zmiany. Dużym wyzwaniem jest także właściwy dobór pracowników. Sukces placówki franczyzowej zależy też od ich podejścia do pracy.

You ask 'who can What Can I Write My Research Paper On'? We answer - Essay Writing Center. A service with reasonable prices and great writers! Ile osób pracuje w Pani oddziałach?

Średnio w każdym moim oddziale pracuje 2 doradców i manager. Ja jako właściciel angażuję się w funkcjonowanie wszystkich podległych mi placówek franczyzowych i kontroluję pracę zatrudnionych tam osób.

Cheap Law Essay Writers | Online essay tutor Best site to buy college essay >> Dissertation writing assistance Help writing a business Czy osoba bez doświadczenia w branży finansowej ma szansę na odniesienie sukcesu?

W mojej branży sam kapitał nie wystarczy, trzeba mieć jeszcze pomysł na prowadzenie tego biznesu. Doświadczenie w zarządzaniu lub bankowości bardzo pomaga. Pozwala realnie ocenić szanse na powodzenie, szybciej dostrzec ewentualne trudności i znaleźć skuteczne rozwiązania.

http://www.educatoys.ro/?typical-length-of-masters-thesis online at professional essay writing service. Order custom research academic papers from the best trusted company. Just find a great help for Co Pani poradziłaby tym, którzy mają potencjał inwestycyjny i myślą o uruchomieniu własnej placówki bankowej?

Franczyzobiorca musi odpowiedzieć sobie na pytanie jaką rolę chce pełnić w swoim oddziale - czy chce być doradcą, managerem czy właścicielem tego oddziału. Kiedy znajdzie już swoje miejsce, powinien zacząć wypełniać swoje obowiązki najlepiej jak potrafi. Musi mieć pomysł jak prowadzić oddział i skutecznie go realizować. Z doświadczenia wiem, że łatwiej rozpocząć prowadzenie biznesu osobom, które były związane z bankowością. 

Rozmawiała Irina Nowochatko-Kowalczyk 

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 25.09.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 18.09.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 27.09.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%