Franczyza w Polsce

Prezentacje franczyz

doctor who help rose tyler with her homework

Opublikowano: 15 kwiecień 2014

follow site Anna Kusto, franczyzobiorca Fornetti

http://tyeshiea.com/phd-research-proposal-on-entrepreneurship/ Anna Kusto prowadzi punkty Fornetti wspólnie ze swoim mężem Dariuszem. Pierwszą minipiekarnię otworzyli dokładnie 10 lat temu. Nie pracowali na etacie, nie mieli doświadczenia związanego z branżą gastronomiczną, ale nie przeszkodziło im to w odniesieniu sukcesu.

Prowadzili wcześniej inny biznes i po jakimś czasie uznali, że przyszedł czas na zmiany. Lubią nowe wyzwania, i jak mówią: kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Aktualnie prowadzą cztery placówki w Olsztynie.

follow link - Co zdecydowało, że wybraliście Państwo ofertę Fornetti?

- Zainteresowała nas głównie wyjątkowość produktu, brak bezpośredniej konkurencji oraz same pozytywne opinie znajomych na temat ciastek.

- Co uznają Państwo za największą korzyść ze współpracy z Fornetti?

- Największą korzyścią ze strony Fornetti jest wsparcie w prowadzeniu biznesu.

- Skąd wzięli Państwo środki na rozpoczęcie działalności?

- Z oszczędności zgromadzonych z poprzedniego biznesu.

http://www.robertocervoni.it/i-have-to-write-an-essay-due-tomorrow/ i have to write an essay due tomorrow - Jakie macie Państwo plany związane z prowadzeniem Fornetti na najbliższy czas?

- Planujemy w dalszym ciągu rozwijać się z Fornetti. W najbliższym czasie mamy zamiar zainwestować w funkcjonujące punkty i wymienić sprzęty na bardziej nowoczesne.

get link - Co doradziliby Państwo osobom zastanawiającym się nad rozpoczęciem współpracy z Fornetti? Na co warto zwrócić uwagę rozpoczynając tego typu działalność?

- Jednym z najważniejszych czynników decydującym o powodzeniu jest umiejscowienie przyszłego punktu sprzedaży, dlatego osobom, które myślą nad otwarciem swojej minipiekarni Fornetti polecamy dokładne zbadanie lokalizacji.

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Konrad Bagiński

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 11.04.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 05.04.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 18.04.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Co Cię powstrzymuje przed zakupem licencji franczyzowej?

59.2%
6.6%
1.3%
1.3%
27.6%