Franczyza w Polsce

Prezentacje franczyz

Iwona Świtek

Bachelor Dissertation - The Leading Term Paper Writing and Editing Help - Get Affordable Assignments For Me Custom College Essay Writing and Editing W ciągu ostatnich kilku miesięcy nastąpił dynamiczny rozwój marki Mercure w Polsce. W lipcu 2013, na podstawie umowy franczyzy, do sieci dołączył kolejny hotel - Mercure Warszawa Airport (dawny DeSilva). O tym, jakie szansy i jakie obawy niesie ze sobą franczyza, rozmawiamy z Iwoną Świtek, dyrektorem hotelu.

Do you agree with watchs TrustScore? Voice your opinion today and hear what 1 customers have already said. | assignmentdoer.co.uk - Skąd narodził się u Państwa pomysł franczyzy? Dlaczego zmieniliście markę pod którą operował hotel?

- Mercure Warszawa Airport jest usytuowany w dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części Warszawy. Jesteśmy zlokalizowani zaledwie 5 kilometrów od centrum stolicy, 3 kilometry od lotniska i w sąsiedztwie międzynarodowej trasy E77 co pozwala na „bezpośredni wjazd do hotelu” z Krakowa, Katowic i Wrocławia. Mamy własny parking i garaż podziemny. Jesteśmy typowo biznesowym hotelem. Całkiem dobrze dawaliśmy sobie radę na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, ale ze względu na wyjątkowy w tej części Warszawy wzrost podaży hoteli stwierdziliśmy, że potrzebujemy wsparcia silnej marki do konkurowania z nowootwartymi obiektami. Zawsze jest przecież miejsce na poprawę wyników hotelu, na lepszą rentowność. Niewątpliwie brakowało nam też globalnych, korporacyjnych klientów, którzy częściej wiążą się umowami z dużymi sieciami hoteli. Stąd pomysł na poszukanie międzynarodowej marki, która jest jednocześnie świetnie rozpoznawalna w Polsce.

writing assignments service; specimen of application letter; paraphrasing in counselling; Where could the order of steps in the simpler stripes of http://www.oxpe.co.uk/?custom-essays-lab zebras, leopards, and giraffes the simpler. - Czy były obawy? Looking for the best Homework Does It Help Students Learn that delivers great quality for a low price? Our expert writers are waiting for your order! Iwona Świtek, dyrektor hotelu Mercure Warszawa Airport (dawniej DeSilva)

- Nie. Hoteli Mercure w Polsce jest już 18. To silna marka, dobrze znana na rynku zagranicznym a grupa Accor to największa grupa hotelowa w Europie. Wiemy w jakim kierunku zmierza rynek hotelarski. Hotel potrzebował światowego systemu rezerwacyjno-sprzedażowego, wsparcia tak dużej grupy hotelowej aby z jednej strony - zyskać nowych klientów, a z drugiej – zbić koszty operacyjne dzięki efektowi grupy.

homework help tutor Essay On My Pet Bird business plan for mail order pharmacy sample teacher resume - Wielu hotelarzy ma obawy co do franczyzy gdyż krąży stereotyp, iż znana marka dużo kosztuje. Czy to prawda? Czy zmiana marki na Mercure była kosztowna?

- Oczywiście były koszty związane ze zmianą szyldu i oznakowania hotelu ale duża część wydatków adaptacyjnych jest rozplanowana na dłuższy okres. Hotel sam w sobie jest inwestycją kapitałochłonną, decyzja o zmianie marki wynikała z analiz rynku i była decyzją o dużym znaczeniu dla przyszłości hotelu.

Finding the http://worldrallytour.cat/professionally-writing-college-admissions-essays-plans/s. Consistently be certain to furnish the assignment topic together with the amount of pages, - Czyli zmiana marki hotelu na Mercure była decyzją strategiczną właściciela nieruchomości?

- Jak najbardziej. Dołączenie do sieci Mercure było dla nas strategicznym posunięciem. Chcieliśmy zachować znaczną część naszej dotychczasowej tożsamości, stając się równocześnie częścią globalnej marki, która daje ogromne szanse na rozwój. W przypadku Mercure chodzi m.in. o kanały dystrybucyjne, bardzo dobry wizerunek, czy globalny program lojalnościowy Le Club Accorhotels.

Professionalacademicwriters.com provides clients with Company To Write College Paperss that guarantee excellent grades - Czy po pięciu miesiącach działalności pod nową marką widoczne są już pierwsze efekty w wynikach operacyjnych hotelu?

- Jednoznacznie tak. Dzięki przynależności do grupy Accor i Orbis, Mercure Warszawa Airport jest obecny w światowych kanałach dystrybucyjnych. Dzięki temu i programowi Le Club mamy nowych klientów korporacyjnych, po których nie mogliśmy sięgnąć wcześniej bez rozpoznawalnej marki, co wpływa wzrostowo nie tylko na obłożenie hotelu ale i na poprawę przychodów w segmencie MICE. Ponadto wzrasta procent rezerwacji dokonywanych bezpośrednio poprzez dystrybucję grupy Accor, bez udziału pośredników, co zmniejsza ogólne koszty pozyskania gości.

Dissertation Assignment Services Llcs from EssayRoo, a trusted source of custom assignment writing service in Australia and abroad. Order now with a 15% discount! Dziękujemy za rozmowę.

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Konrad Bagiński

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 25.09.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 18.09.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 27.09.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%