Franczyza w Polsce

Prezentacje franczyz

Opublikowano: 17 czerwiec 2011
Conclusion. http://www.kwamwang-hft.org/?help-in-my-master-thesis-in-kuwait can't be recommended to students, as the quality of what they offer isn't up to scratch. The prices are fairly reasonable, but Bogdan Habrat współpracuje z Green Way'em już od 8 lat. W tym czasie otworzył trzy bary sieci działające według trzech nieco odmiennych koncepcji. Jak doszło do nawiązania współpracy i jakie czynniki pomogły panu Bogdanowi odnieść sukces?


source link - Expert writers, exclusive services, fast delivery and other benefits can be found in our academy writing help No fails with our top Gdzie i od kiedy prowadzi Pan bary Green Way?

Food_for_LIfe_PiotrkowskaObecnie prowadzę trzy bary we współpracy z Green Way SA: Green Way, Food for Life oraz Vegemania. Wszystkie działają w Łodzi. Pierwszy lokal otworzyłem w maju 2003 roku przy ul. Piotrkowskiej 80 - wówczas pod szyldem Green Way, ale niedawno odświeżyliśmy jego wizerunek i dziś działa on już według najnowszej koncepcji Food For Life (na zdj.). Drugi bar ruszył dwa lata później w CH Manufaktura. Natomiast w 2011 roku uruchomiliśmy bar sałatkowy w CH Port Łódź - Vegemania by Green Way.

go to link Co Pana skłoniło do rozpoczęcia działalności w branży gastronomicznej? I dlaczego wybrał Pan właśnie współpracę z Green Way'em?

Zanim otworzyłem bar Green Way pracowałem w dużej, międzynarodowej korporacji. Podobnie moja partnerka Gabriela. Traktowano nas tam przedmiotowo, byliśmy tym zmęczeni i pragnęliśmy się z tego wyrwać. Poszukiwanie nowego sposobu na życie nie było jednak proste. Zastanawiałem się na gastronomią, dobrze znałem także sieci handlowe, w tym franczyzowe. Aczkolwiek duży wpływ na moją decyzję miały też wizyty w barach wegetariańskich, w których bywałem w przeszłości. Pomysł spodobał się Gabrieli. Wspólnie zaczęliśmy przeszukiwać Internet, gazety, aż w końcu udało nam się natrafić na markę Green Way. Odwiedziliśmy kilka lokali, wyglądały obiecująco. Po oględzinach przyszedł czas na spotkanie z założycielami, Markiem Chudzikiem i Jerzym Szkolnickim. Rozmowa z nimi utwierdziła nas w postanowieniu przystąpienia do tej sieci franczyzowej.  

Our source service focuses on delivering premium quality essays to college and university students. Polacy gustują jednak głównie w kuchni polskiej, ewentualnie włoskiej. Nie obawiał się Pan, że menu baru wegetariańskiego nie znajdzie uznania u klientów?

Jeśli mam być szczery, to obawy miałem olbrzymie. Po pierwsze, Łódź nie należy do zamożnych miast. Po drugie, byłem pewien, że bezmięsny charakter menu sprawi, że ze strony klientów spotka nas ostracyzm. Na szczęście, od otwarcia pierwszego baru w 2003 roku ilość klientów, jacy się w nim pojawiali, stale rosła, aby z grupki młodych entuzjastów stać się silną bazą docelowych konsumentów. W mojej ocenie, polski rynek podzielił  los rynku USA, gdzie zdrowa żywność od 1990 roku przeszła długą drogę od egzotycznej fanaberii do powszechnie uznanego i dynamicznie rozwijającego się działu branży gastronomicznej.   

get link - Instead of worrying about term paper writing find the needed assistance here Only HQ academic writings provided W jakich kwestiach związanych z inwestycją mógł Pan liczyć na pomoc franczyzodawcy, a o co musiał się Pan zatroszczyć we własnym zakresie?

Pomoc franczyzodawcy związana była z ogólnie rozumianym know-how, menu, wystrojem lokali. My musieliśmy się zająć głównie realizacją założeń franczyzodawcy. Istotne jest też bieżące wsparcie, które otrzymujemy, przede wszystkim w zakresie tworzenia nowych potraw, aktualizacji menu.

Purchase College Paperss Business Services Writing Letter. The classic guide. Letter Resume For Sales Associate Objective Writing Services. Prowadzi Pan obecnie trzy lokale, wszystkie wegetariańskie, ale jednak działające według trzech nieco odmiennych koncepcji. Czy wszystkie notują podobne wyniki, czy też da się zauważyć, że któraś z tych koncepcji przypadła klientom bardziej do gustu?

W moim przypadku wyniki są proporcjonalne do czasu funkcjonowania lokalu, czyli lokal otwarty jako pierwszy osiąga najlepsze rezultaty. Podstawą dobrych wyników jest tak naprawdę dobra lokalizacja rozumiana jako miejsce, gdzie jest największy ruch.

watch - Instead of wasting time in unproductive attempts, get qualified assistance here Only HQ academic writings provided by top Jakiego rzędu nakłady inwestycyjne poniósł Pan w związku z poszczególnymi otwarciami? Po jakim czasie uzyskał Pan zwrot z inwestycji, ewentualnie spodziewa się uzyskać zwrot?

Lokale w Manufakturze i przy Piotrkowskiej wygenerowały podobne koszty inwestycyjne. Nakłady na Vegemanię w Porcie Łódź było o 30 proc. niższe. Okres zwrotu z inwestycji może być różny i wahać się od 2 do 4 lat.  

The enter template is a format which any business planner would need while planning a new business or while adding more businesses to Jakiego rodzaju trudności bądź najważniejsze wyzwania napotkał Pan na swej drodze na etapie uruchamiania bądź prowadzenia barów?

Na etapie uruchamiania, budowy lokalu z reguły największą trudnością jest dotrzymanie zaplanowanego terminarza prac.

Essay Buy Online Uk that will fulfill our your needs. Our company is here for you. We write unique essays of high-quality that meet all your requirements . Jakie czynniki są, w Pana ocenie, kluczowe, niezbędne do tego, by odnieść sukces jako franczyzobiorca Green Way'a? Mam na myśli takie kwestie jak np. doświadczenie, charakter samego franczyzobiorcy, ale też obiektywne czynniki zewnętrzne jak np. lokalizacja czy pracownicy.

Kluczowe czynniki to lokalizacja oraz posiadanie odpowiednich środków finansowych. Nie można także zapominać o przedsiębiorczości, bez której trudno o sukces w każdym interesie.
follow site. Veroffentlicht am April 22, 2018 von . All i want to do in life is help people with their problems. so why do i have
Dziękuję za rozmowę.


Źródło: FranczyzawPolsce.pl

 

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 25.09.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 18.09.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 27.09.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%