Im się udało: W planach ma już kolejny sklep

Autor: Redakcja
Data dodania: 21 stycznia 2010
Kategoria:

intermarcheOd pierwszego telefonu z pytaniem o franczyzę do otwarcia sklepu minęło około roku. Jednak Mirosław Szawerdo, właściciel Intermarché w Myśliborzu nie żałuje przebytej drogi.

Grupa Muszkieterów skusiła go oferowanym wsparciem, wyjątkowo potrzebnym przedsiębiorcy rozpoczynającemu działalność w nowej dla niego branży. Dziś, po ponad roku prowadzenia własnego Intermarché (od listopada 2008) za największą zaletę systemu Mirosław Szawerdo uważa to, że przedsiębiorcy - właściciele sklepów sami zarządzają Grupą. - Nie ponosimy żadnych opłat franczyzowych, w zamian dajemy swój czas. Każdy z nas poświęca dwa dni w tygodniu na pracę dla Grupy. Dzięki temu nie musimy angażować dodatkowych zasobów ludzkich potrzebnych do zarządzania strukturą. Wszystko zależy od nas, sami negocjujemy umowy z dostawcami produktów, szukamy kolejnych partnerów, nikt nam niczego nie narzuca - mówi w rozmowie z portalem FranczyzawPolsce.pl.

Jego biznes rozwija się bardzo dobrze, ale Pan Mirosław nie spoczywa na laurach. W tym roku chce uruchomić przy swoim sklepie myjnię samochodową i stację paliw. Myślę też o drugim markecie, ale to w nieco dalszej perspektywie, może za rok, może za dwa.

Przeczytaj cały wywiad.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram