Im się udało: Szybka kariera fotodepilacji

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 października 2010
Kategoria:
novello_salonPoznańskie No+Vello należące do Joanny Eliszewskiej było pierwszym salonem fotodepilacji w Wielkopolsce. Już od momentu otwarcia przynosiło zyski. Pani Joanna szybko otworzyła drugi punkt. Ale w jej ślady poszła też konkurencja.

Dziś w Poznaniu działa już 5 salonów fotodepilacji. Nie ostudziło to jednak zapałów inwestycyjnych Joanny Eliszewskiej, która nadal zamierza uruchomić swój trzeci salon No+Vello.

- Wstępnie planowałam to zrobić na przełomie września i października. Jednak dużo słabszy okres letni spowodował, że postanowiłam się wstrzymać jeszcze trochę i popracować nad lepszymi wynikami drugiego punktu. Uruchomienie kolejnego będzie miało sens, gdy zobaczę, że moce przerobowe dwóch pierwszych są niewystarczające i klienci muszą zbyt długo czekać na wizytę - wyjaśnia w rozmowie z portalem FranczyzawPolsce.pl.

Pierwszy salon No+Vello należący do Pani Joanny został otwarty w kwietniu bieżącego roku i od razu okazał się dużym sukcesem, przynosząc właścicielce zyski już w pierwszym miesiącu. Klientki przyjeżdżały do niego nawet z miejscowości oddalonych o 60-100 km. Drugi, uruchomiony w czerwcu niestety nie powtórzył wyników pierwszego. Aczkolwiek, jak podkreśla Pani Joanna, od początku działalności nie musiała dołożyć do niej ani grosza.

- Myślę, że duży wpływ na wyniki drugiego punktu miał moment otwarcia. Lato nie jest najlepszym okresem na start, gdyż skóra po zabiegu z użyciem IPL nie powinna być wystawiana na słońce. Oczywiście wystarczy zastosować krem z filtrem, by było to w pełni bezpieczne. Niemniej zdecydowanie mniej osób decydowało się na te zabiegi latem. Wrzesień przyniósł już wyraźną poprawę - mówi Joanna Eliszewska.

Kiedy jest najlepszy moment na rozpoczęcie takiej działalności? Jak wybrać lokalizację oraz z jakimi kosztami trzeba się liczyć na starcie? Zachęcamy do lektury całego wywiadu.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram