Ile zarabia właściciel biura nieruchomości?

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 października 2011
Kategoria:

nieruchomosci

Północ Nieruchomości zdradza, na jakie dochody mogą liczyć współpracujący z nią franczyzobiorcy.

Spółka notowana jest na rynku NewConnect i obecnie ma 3 punkty własne oraz 35 franczyzowych. W najbliższym czasie ruszą dwa kolejne biura, zaś osiem następnych jest w trakcie przygotowywania. Ten rok na pewno nie będzie ostatnim, w którym firma będzie rozwijać się w tak szybkim tempie. Bowiem docelowo chce mieć w całym kraju nawet 200 oddziałów. Interesują ją zarówno duże miasta i aglomeracje jak Warszawa, Wrocław, Szczecin, jak i małe miejscowości liczące 25-30 tys. mieszkańców.

Jak pionformował nas przedstawiciel spółki, średnie zyski właściciela oddziału franczyzowego mieszczą się w przedziale 8 – 20 tys. zł. Jedynie w okresie rozruchu mogą być nieco niższe, bowiem okres zwrotu z inwestycji, która może opiewać na kwotę między 20 a 50 tys. zł, wynosi od 6 do 12 miesięcy.

Podstawowe, wymagania, jakie powinna spełnić osoba, która chce przystąpić do sieci, to posiadanie licencji zawodowej pośrednika nieruchomości bądź nawiązanie bliskiej współpracy z kimś, kto ją posiada. Dalsze oczekiwania związane są z lokalizacją placówki oraz standardami związanymi z obsługą klienta. Oddział musi być zlokalizowany w dobrej lokalizacji, najlepiej przy ruchliwej ulicy. Lokale powinien znajdować się na parterze, mieć witryny, zaś w pobliżu powinna być możliwość łatwego zaparkowania.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram