iDream wyśniło iTerrę

Data dodania: 14 stycznia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
iDream

Salony marki Apple, działające pod szyldem iTerra, czeka zmiana nazwy. Zmienił się bowiem ich właściciel - sieć 4 placówek została przejęta przez iDream (czyli Eurotel).

Eurotel jest operatorem własnej sieci salonów Apple. Buduje ją od kilku miesięcy i ma na razie dwa - w Bydgoszczy i Olsztynie. Przejęcie 4 salonów iTerra za 3,1 mln zł przyspieszy jej rozwój. iDream planuje również otwieranie kolejnych punktów własnej sieci i opanowanie 30% rynku. Jako że w Polsce działa ok. 30 salonów APR - Apple Premium Reseller, oznacza to, że iDream chce mieć 10 placówek. 3 lub 4 otworzy w 2014.

Grupa telekomunikacyjna Eurotel SA to duży gracz i pionier na rynku telekomunikacyjnym - zaczęła działać w 1996 roku a od 7 lat jest notowana na głównym parkiecie GPW. Obsługuje łącznie 350 punktów sprzedaży, w tym T-Mobile (170 punktów) i Play (110 punktów) oraz sieć Telewizji „n” z 70 punktami. Sieć sprzedaży opiera się na placówkach własnych, jak i partnerów handlowych na podstawie podpisywanych z nimi umów dealerskich. Eurotel SA buduje również sieć punktów franczyzowych we współpracy bezpośrednio z operatorami.

iDream ma też sklep internetowy - www.iDream.pl. Powiększenie liczby punktów sprzedaży oznacza więc także większą liczbę miejsc odbioru zamówionego towaru.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram