Ich ambicją jest placówka w każdym mieście

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 stycznia 2013
Kategoria:
alkohole_winoteka

alkohole_winoteka

Alkohole Winoteka – ogólnopolska sieć specjalistycznych sklepów z alkoholami będąca częścią firmy Win Cin poszukuje franczyzobiorców.

Alkohole Wionteka jest firmą z kilkunastoletnią tradycją. Bazuje na własnym imporcie oraz korzystnych umowach z innymi importerami, producentami i dystrybutorami. Specjalizuje się w sprzedaży detalicznej w punktach sprzedaży, ale wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom konsumentów realizuje także indywidualne zamówienia – dostarcza alkohol na imprezy, wesela, tworzy specjalne zestawy prezentowe.

Aktualnie posiada 10 jednostek własnych i 16 franczyzowych, ale ambicją firmy jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców.

Potencjalny franczyzobiorca musi prowadzić działalność gospodarczą, posiadać własny lub wynajęty sklep o powierzchni 40-70 m2 i niezbędne do wdrożenia projektu pieniądze – minimum 60 tys. zł. Same koszty wyposażenie lokalu to 25 tys. zł. Firma nie pobiera opłaty licencyjnej, a opłaty bieżąca i marketingowa wynoszą po 0,5 % od obrotu miesięcznie.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram