Ibiza Ice Cafe przyspiesza

Autor: Redakcja
Data dodania: 10 lutego 2010
Kategoria:

ibiza_ice_cafeSpółka już wkrótce otworzy dwie kolejne własne lodziarnio-kawiarnie. Potem przyjdzie czas na rozwój placówek franczyzowych.

- W momencie uruchomienia programu franczyzowego sieć będzie składała się już z kilku dobrze funkcjonujących lokali własnych. To pozwoli na wsparcie marketingowe nowootwieranych placówek. Wraz z przyrostem ich liczby będziemy mogli zacząć korzystać z efektu skali – mówi Tomasz Haligowski, prezes Ibiza Ice Cafe.

Zaledwie dwa tygodnie temu spółka poinformowała, że rozpoczęła przygotowania do otwarcia lokalu w poznańskiej galerii Malta. Dziś już wiadomo, że również trzeci lokal własny Ibiza Ice Cafe powstanie w stolicy Wielkopolski, w Centrum Sztuki i Biznesu Stary Browar. - Jest to miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego, odwiedzane przez olbrzymią liczbę ludzi, co jest zgodne z naszą strategią, by otwierać nowe lokale w ruchliwych centrach handlowych. To powinno bardzo mocno przekładać się na przychody, w dużej mierze uniezależniając je od pory roku – mówi Tomasz Haligowski. Lodziarnio-kawiarnia Ibiza Ice Cafe w Starym Browarze będzie miała 100 mkw. powierzchni i będzie mieściła się w części handlowej.

Oprócz dwóch lokali poznańskich, przygotowywanych właśnie do otwarcia, spółka posiada już działającą od około roku placówkę we Wrocławiu. Docelowo chce w tym roku uruchomić trzy lokale własne. Rozpoczęła też prace nad programem franczyzowym. W marcu zaś zadebiutuje na rynku NewConnect. Ibiza Ice Cafe przeprowadziła już emisję prywatną, z której pozyskała 1,2 mln zł. To środki, które zamierza wykorzystać właśnie na rozbudowę sieci lokali własnych oraz na stworzenie sieci franczyzowej.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram