Hyatt ponownie w Polsce

Data dodania: 23 kwietnia 2019
Kategoria:
Foto: Hyatt ponownie w Polsce

Firma Hyatt Hotels poinformowała o podpisaniu umowy franczyzy z 3M Hotels Group, na podstawie której zostanie otwarty Hyatt Place Krakowie. Oznacza to powrót marki do Polski. Otwarcie hotelu zaplanowano na 2021 rok.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z ogłoszenia pierwszego w historii hotelu Hyatt Place w Polsce – powiedział Takuya Aoyama, wiceprezes ds. rozwoju firmy Hyatt. – Kraków, ze swoją królewską historią i dziedzictwem kulturowym, stanowi doskonałe miejsce do zaprezentowania marki Hyatt Place, którą mamy nadzieję zobaczyć na wszystkich rynkach Europy Środkowej i Wschodniej – dodał.

Hyatt Place Kraków będzie oferował 216 pokoi, około 300 mkw. powierzchni do spotkań oraz 180-metrową strefę treningową połączoną ze strefą relaksacyjną z saunami suchymi i parowymi. Nowy hotel będzie również mieścił dwa punkty gastronomiczne, restaurację Zoom i Lobby Bar.

– Z wielką przyjemnością wprowadzamy markę Hyatt Place do Krakowa i łączymy nasze doświadczenie w opracowywaniu wysokiej jakości projektów z innowacyjnym podejściem Hyatt do branży hotelarskiej – powiedział Sebastian Szczepski, przedstawiciel 3M Hotels Group. – Hotel wprowadzi do miasta nową ofertę, która stała się bardzo popularna dla osób podróżujących służbowo i weekendowych wycieczek. Cieszymy się, że goście będą mogli bezproblemowo zatrzymać się w Hyatt Place Kraków.

Marka Hyatt jest nieobecna w naszym kraju od 2014 roku. Wówczas rozwiązano umowę na zarządzanie warszawskim hotelem, znajdującym się przy ulicy Belwederskiej. Obecnie hotel działa jako niezależny, pod szyldem Regent.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design