Hurtimex SA wydłuża termin przyjmowania zapisów na akcje

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 września 2008
Kategoria:

 Spółka przedłużyła przyjmowanie zapisów na swoje walory do 12 września 2008 r. Oferta publiczna obejmuje 4 mln akcji, które będą notowane na alternatywnym rynku NewConnect. Dzięki zebranym z emisji pieniądzom spółka planuje rozwój swojej sieci dystrybucji.

Łódzka firma przedłużyła ofertę ze względu na rosnące zainteresowanie inwestorów. Krótki okres subskrypcji w porze letniej okazał się niewystarczający. Spółka przedłużając zapisy na akcje chce umożliwić wracającym z wakacji inwestorom na zapoznanie się z ofertą i podjęcie decyzji inwestycyjnych.
- Otrzymaliśmy sygnały od inwestorów, że pierwotny okres subskrypcji w okresie wakacyjnym był niewystarczający. Nie wszyscy zdążyli zapoznać się z ofertą. Dlatego podjęliśmy decyzję o przedłużeniu oferty do połowy września. – wyjaśnia Elżbieta Waliniak, wiceprezes Hurtimex SA.

Pieniądze pozyskane z emisji zostaną przeznaczone w całości na rozwój firmy, w szczególności na rozbudowę sieci dystrybucji o sklepy własne i franczyzowe. Działania te mają ugruntować rozpoznawalność marek handlowych tup-tup i HOOP oraz zapewnić znaczny wzrost przychodów ze sprzedaży.

Kasia Foks, 2 września 2008 r.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram