Hotele SPA Dr Irena Eris współpracują z Helen Doron

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 lipca 2014
Kategoria:
Hotele SPA Dr Irena Eris współpracują z Helen Doron; Foto: Hotele SPA Dr Irena Eris

Hotele SPA Dr Irena Eris współpracują z Helen Doron; Foto: Hotele SPA Dr Irena Eris

W hotelach SPA Dr Irena Eris przez całe wakacje dzieci będą miały możliwość skorzystania codziennie z zajęć przygotowanych dla nich we współpracy ze szkołą języka angielskiego Helen Doron. 

Przyjazna atmosfera, nagrane na płyty wesołe wierszyki i piosenki oraz lektorzy mający doświadczenie w pracy z dziećmi sprawią, że dzieci przebywające w hotelach poczują się bezpiecznie i będą mieć okazję do wesołej nauki języka obcego. Czekają na nie też inne atrakcje związane z zabawą i zajęciami rozwojowymi, takimi jak Fit for Kids, ABC tenisa ziemnego, nauka pływania, słuchanie opowiadań przy ognisku, przejażdżki na kucyku, mini akademia gotowania, czy czytanie najpiękniejszych baśni i bajek na dobranoc. Ma to pomóc w opiece nad dziećmi ich opiekunom, którzy w hotelowym Kosmetycznym Instytucie mogą skorzystać z usług pielęgnacji ciała.

Na gości czekają również wycieczki po okolicznych atrakcjach turystycznych, turnieje sportowe, ciekawe degustacje kulinarne czy zajęcia ruchowe  z osobistym trenerem poprawiające sylwetkę i kondycję. Dużą dawkę relaksu zapewni nowoczesne Centrum SPA - z dwoma basenami, paroma jacuzzi, kompleksem czterech saun i strefą relaksu. W utrzymaniu kondycji fizycznej pomocne będzie studio cardio połączone z siłownią oraz sala fitness, w której można ćwiczyć także jogę.

Dr Irena Eris rozwija zarówno własną sieć Kosmetycznych Instytutów, jak i franczyzową. W wywiadzie dla magazynu „Franczyza&Biznes”, twórczyni marki powiedziała, że w polskiej branży spa jej firma jest prekursorem. „Pierwszy hotel spa zbudowaliśmy w 1997 roku w Krynicy Zdroju. Ludzie z branży pukali się w czoło widząc co robimy - z kosmetyków przenosimy się do hotelarstwa. Ja jednak wiedziałam czego chcę. Okazało się, że taka formuła jest potrzebna i nasz hotel w Krynicy, oferujący masę różnorodnych zabiegów bardzo się rozrósł” – mówiła dr Irena Eris. Obecnie w sieci Kosmetycznych Instytutów tej marki działają 24 placówki, w tym dwie hotelowe.

Jeśli chcielibyście zapoznać się bliżej z marką Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris, zachęcamy do odwiedzenia naszej bazy systemów franczyzowych.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram