Hotele Spa Dr Irena Eris dołączyły do Luxury Spas 2014

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 kwietnia 2014
Kategoria:
Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

National Geographic Traveller po raz pierwszy opracował album The Collection - Luxury Spas 2014, w którym znalazły się najlepsze Spa z całego świata - wśród nich ośrodki dr Ireny Eris.

W The Collection - Luxury Spas 2014 znajdziemy najlepsze hotele i ośrodki z całego świata - Afryki i Środkowego Wschodu, Ameryki i Karaibów, Azji, Australii, Europy oraz regionu Oceanu Indyjskiego. Polskę reprezentują Hotele SPA Dr Irena Eris (Wzgórza Dylewskie i Krynica Zdrój).

Zdaniem Jo Gardner, redaktor naczelnej wydawnictwa - nie jest ważne czy chodzi o małe ekologiczne spa w Amazonii z jedną salą zabiegową, czy o rozległy ośrodek w Tajlandii z czterem piętrami przeznaczonych do odnowy biologicznej, lecz o przedstawienie tych obiektów, które oferują luksusowe warunki zapewniające pełną odnowę biologiczną i realizują ideę spa.

Jak przystało na wydawnictwo National Geographic Traveller najlepsze, światowe uzdrowiska zostały przedstawione na bardzo wysokim poziomie edytorskim, za pomocą znakomitych fotografii i wyrazistych opisów, które zachęcają do bliskich i dalekich podróży spa. Publikacja jest skierowana do osób aktywnych, dla których wyjazdy do spa są stylem życia i połączeniem ciekawych podróży z dbałością o zdrowie ciała i zmysłów.

Hotele SPA Dr Irena Eris (Wzgórza Dylewskie i Krynica Zdrój) od lat tworzą czołówkę najlepszych spa w Polsce. Są członkiem międzynarodowej organizacji International SPA Association oraz posiadają najwyższy certyfikat jakości Premium Quality od niezależnego Niemieckiego Stowarzyszenia Wellness. W ostatnich latach otrzymują regularnie nagrodę Travellers' Choice od największego na świcie opiniotwórczego portalu turystycznego TripAdvisor. Jeszcze w tym roku do grupy Hotele Spa Dr Irena Eris dołączy trzeci, pięciogwiazdkowy hotel w Polanicy-Zdroju.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram