Hot news - kolejna gwiazda zza oceanu we współpracy z polską marką

Data dodania: 9 kwietnia 2018
Kategoria:
inglot_cosmetics / instagram.com

Jenifer Lopez stworzyła kolekcję wespół z polską marką kosmetyczną.

Na instagramowym profilu marki Inglot pojawiła się informacja, że firma będzie współpracować z jedną z najbardziej znanych kobiet show – biznesu, Jenifer Lopez. Piosenkarka zaprojektowała dla firmy limitowaną kolekcję do makijażu. Mimo, że dopiero dzisiaj Inglot poinformował o tym wydarzeniu, premiera kolekcji 70 produktów odbędzie się już pod koniec tego miesiąca na całym świecie.

- Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego ambasadora. Jennifer jest prawdziwą wizjonerką w dziedzinie makijażu. Oprócz świetnego stylu, jest również ekspertem w sferze beauty. Po wielu latach pracy z najlepszymi w tej branży dokładnie wie czego pragną kobiety oraz jakie produkty są im niezbędne, aby wykreować piękny blask, z którego słynie – mówi Grzegorz Inglot, wiceprezes Inglot USA.

INGLOT Sp. z o.o. to polskie przedsiębiorstwo kosmetyczne o globalnym zasięgu, założone w 1983 roku w Przemyślu przez Wojciecha Inglota. Pierwszy zagraniczny salon został otwarty w 2006 roku w Montrealu w Kanadzie. Dziś polska marka dostępna jest nie tylko w Polsce i USA, ale również m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Niemczech, Szwecji, we Włoszech, Szwajcarii, Rosji, Ukrainie, Australii, Kolumbii, Peru i Chile, czy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Turcji, Iranie, Iraku, Arabii Saudyjskiej, Pakistanie, Indiach, Egipcie, Maroko, Angoli, czy RPA.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design