Hooters będzie kusić rosyjskich klientów

Autor: Redakcja
Kategoria:

Amerykańska sieć restauracji Hooters, której wyróżnikiem są skąpo ubrane kelnerki wchodzi do Rosji. Pierwszy bar zostanie otwarty w Moskwie, w kwietniu tego roku. Stąd niedaleko do Polski...

Poszukiwania partnerów biznesowych na terenie Rosji spółka Hooters of America Inc. (HOA) rozpoczęła w 2009 roku. Dopiero teraz udało się znaleźć franczyzobiorcę. Pierwszy bar sieci zostanie otwarty w kwietniu tego roku, w rosyjskiej stolicy. Jak podaje Hooters Russia na Facebooku, jednym z inwestorów tego projektu jest rosyjski koszykarz Andriej Kirilenko, zawodnik Brooklyn Nets.

Bar będzie się mieścił przy ulicy Bolshoy Zlatoustinsky Pereulok i będzie oferował 178 miejsc. Klientów moskiewskiego Hooters, jak i innych lokali działających pod tą marką, będą obsługiwać kelnerki w krótkich spodenkach i skąpych koszulkach. Docelowi odbiorcy sieci to mężczyźni w wieku od 25 do 35 lat.

Sieć Hooters to jedna z najbardziej popularnych sieci restauracyjnych na świecie. Ma ok. 160 własnych lokali i 430 barów franczyzowych działających w 28 krajach. Klienci obsługiwani są przez wyłącznie żeński personel serwujący napoje i jedzenie. Zwykle są to proste dania typu hamburger czy stek podawane z alkoholem. Na miejscu można tez kupić pamiątki, takie jak T-shirty z charakterystycznym logo. Pierwszy bar został otwarty w 1983 roku, w Clearwater na Florydzie.

Szukasz sieci franczyzowej? Sprawdź franczyzy w naszym katalogu sieci.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram