Hexeline szuka franczyzobiorców

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 marca 2011
Kategoria:
Hexeline_salon

Hexeline_salon

Sieć butików z ekskluzywną odzieżą dla kobiet zamierza zintensyfikować rozwój poprzez franczyzę.

Hexeline to polska marka odzieżowa stworzona przez Halinę Zawadzką. Jej początki sięgają roku 1981 roku. Od kilkunastu lat Hexeline buduje także sieć salonów firmowych. Obecnie w naszym kraju jest ich 24, część działa na zasadzie franczyzy. Sklepy tej marki obecne są także zagranicą.

W najbliższym czasie Hexeline zamierza zintensyfikować rozwój sieci salonów, dlatego też poszukuje do współpracy nowych partnerów franczyzowych. Według deklaracji Hexeline, gwarancją sukcesu franczyzobiorcy jest odpowiednia lokalizacja salonu i wysoki standard obsługi. Dlatego też wymagania sieci dotyczą przede wszystkim warunków lokalowych i doświadczenia w sprzedaży.

Odpowiedni lokal powinien mieć ok. 80 mkw. powierzchni i znajdować się w dobrej galerii handlowej lub przy głównej ulicy. Franczyzobiorcę powinna natomiast cechować pasja w działaniu, doświadczenie w prowadzeniu biznesu, najlepiej w branży odzieżowej oraz obycie z wysokimi standardami obsługi klienta. Powinien on także dysponować środkami na inwestycję w adaptację lokalu. Możliwe jest otwarcie sklepu franczyzowego Hexeline w formule zakupowej (franczyzobiorca kupuje ubrania, które sprzedaje w swoim sklepie) lub depozytowej (odzież wstawiana do sklepu pozostaje własnością franczyzodawcy, biorca zarabia na prowizji od sprzedaży).

Kolekcje Hexeline to propozycje ubiorów biznesowych, ubrań codziennych, linii  sportowych, koktajlowych oraz wieczorowych. Firma regularnie uczestniczy w najważniejszych światowych wydarzeniach modowych, współpracuje z włoskimi i francuskimi projektantami, pozyskuje tkaniny m.in. od renomowanych włoskich i japońskich producentów.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram