HEXELINE polska franczyza w europejskich sklepach

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 czerwca 2008
Kategoria:
Firma Hexeline powstała w 1981 i na przestrzeni kilku lat rozwinęła się tworząc sieć salonów własnych oraz franczyzowych, osiągając jednocześnie pozycję lidera w dziedzinie kreowania mody dla najbardziej wymagających i eleganckich kobiet.

 

To, co wyróżnia wyroby marki Hexeline to rozpoznawalny styl, wysokiej jakości tkaniny oraz  krój i wykonanie. Projektantką i równocześnie właścicielką firmy jest pani Halina Zawadzka, która jak sama mówi, czerpie pomysły do swoich kolekcji śledząc propozycje światowych kreatorów mody, a także szukając rozwiązań w sugestiach, potrzebach i wymaganiach klientek firmy. Swoim inspiracjom nadaje nazwy, które potem opisują elementy sezonowych kolekcji, np. „patchwork nastrojów”, „Hollywood lat 50.”, „przytulność wagi lekkiej” czy „dziewczyna polarnika”.
 
Sukces rynkowy.
Dzięki przyjętej przez firmę koncepcji rozwoju, Hexeline, istniejąc od ponad 20 lat, osiągnęła nie tylko sukces rynkowy, ale przede wszystkim - poprzez liczne nagrody i wyróżnienia - została doceniona przez klientki. Do najważniejszych otrzymanych przez firmę wyróżnień należą: Superbrand Polska 2007/2008, Solidna Firma 2006, Mister Exportu Przemysłu Lekkiego 2007, czy Gazela Biznesu.
 
hexeline_fotka.jpg
Sieć salonów.
Obecnie sieć salonów Hexeline liczy 28 salonów własnych i franchisingowych w Polsce oraz 13 salonów franchisingowych poza granicami kraju, między innymi w Brukseli, Amsterdamie, Kijowie, Monachium, Pradze i Berlinie.
Firma w dalszym ciągu dynamicznie się rozwija i do współpracy zaprasza wszystkich tych, dla których moda to pasja.  Hexeline chętnie nawiąże współpracę z partnerami będącymi właścicielami lub najemcami lokali o powierzchni min. 80 m², zlokalizowanych przy głównych ulicach handlowych i w centrach handlowych.
 
Katarzyna Strzyż, 2 czerwca 2008 r.

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram